Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за huawei mate 10 lite
#1

Здравейте.Някой знае ли от къде мога да намеря оригинален калъф тип тефтер,като на про-версията. Протекторите които имам също не се залепят странично

Huawei p8 lite  Huawei mate 10 lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай Техно веригите, аз от там си взех, но не флип, само кейс за гърба.
Също така има един магазин на Оборище, от който винаги съм оставал доволен - като идваш от Черковна, от дясната страна посока Ситняково. Голям избор и добро отношение - това за София, нали Big Grin
Цитирай
#3

Не съм от София. По скоро нещо онлайн, ако сте виждали. Намирам за всички други модели, но за нашия оригинален флип не виждам. Стъклен протектор не става. Стой отлепен по краищата. Търся си обикновен найлонов, защото имах глупоста да отлепя оригиналния, с който идва тел.

Huawei p8 lite  Huawei mate 10 lite
Цитирай
#4

Някой с 3D Стъкло може ли да качи снимка?
Понеже се оказа че обикновенно стъкло не покрива на 100% дисплея
Цитирай
#5

Djengo.. аз съм със 3D протектор и те съветвам да подбираш добре от къде го купуваш, това го казвам, като човек сменил 3 протектора понеже или не пасваха добре или не покриват изцяло, този с който съм сега е добре, но конкретно за 3D е много важно да е облепен навсякъде с лепило, защото при напасването се образуват балончета въздух и при докосване има доста кофти шум. Не знам доколко се вижда добре на снимката..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Малко да раздвижа темата : Бихте ли ми препоръчали някакъв сайт или страница във фейсбук ,където мога да намеря кейсове за нашия телефон? Предпочитам някакъв кейс , който сте използвали вие и сте доволни . Сегашния ми е някакъв матов , но постепенно започна да се лющи но ръбовете и не изглежда добре вече.Гледах някакви 360 градусови , та някой от вас ако ползва такъв ще се радвам да каже дали е доволен .
Цитирай
#7

В gearbest има голямо разнообразие от калъфи за телефона. Аз се сдобих с няколко вида, включително и такъв с пълно покритие. Очаквах че ще има и стъкло или друго покритие за дисплея, но уви нямаше. Телефонът изглежда много добре с такъв калъф, но достъпът до сензора за пръстов отпечатък е леееко затруднен. Но се свиква ;-) . В момента ползвам карбонов гръб, защото с него телефонът много ми харесва, а и е удобен.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#8

(2018-03-28, 22:59:24)Dent написа:  В gearbest има голямо разнообразие от калъфи за телефона. Аз се сдобих с няколко вида, включително и такъв с пълно покритие. Очаквах че ще има и стъкло или друго покритие за дисплея, но уви нямаше. Телефонът изглежда много добре с такъв калъф, но достъпът до сензора за пръстов отпечатък е леееко затруднен. Но се свиква ;-) . В момента ползвам карбонов гръб, защото с него телефонът много ми харесва, а и е удобен.
Дай директен линк до карбоновия гръб, защото не можах да го намеря?
Цитирай
#9

https://m.gearbest.com/cases-leather/pp_...tml?wid=21

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#10

И аз съм с карбоновия доста удобен и добре изглежда телефона 3 долара от Китай.
Цитирай
#11

Купих черния на Remax за 14лв от магазинчето на ул. Пиротска (от страната на Teranova). Пасва добре, не удебелява много телефона, страничните бутони са сетивни, защитава камерата и е супер удобен. Много съм доволен!


https://www.gsmcase.bg/bg/product/3161-r...-10-lite-/[Изображение: 308f86dcf0e57361c1b257d3c81d3cc9.jpg]

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

HTC Wildfire S => LG Optimus G
Цитирай
#12

Какви протектори ползвате? Този сигурно е петия, който лепя и всички отстрани не прилепват добре... [Изображение: b7918c51d4af2e8b18ff52e6fb4e0a2e.jpg]

Изпратено от моят Mate 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

(2018-04-21, 15:41:20)aivanov99 написа:  Какви протектори ползвате? Този сигурно е петия, който лепя и всички отстрани не прилепват добре... [Изображение: b7918c51d4af2e8b18ff52e6fb4e0a2e.jpg]

Изпратено от моят Mate 10 Lite с помощта на Tapatalk

Здравей, има отговор на твоята питанка виж моя пост малко по горе.
Цитирай
#14

Има едни с черна рамка отстрани, отгоре и отдолу. Те стават горе долу. Залепват само по черната рамка и лесно се местят ако е в тесен джоб. Моя при изпускане на телефона направо си падна. Сега чакам силиконови от китай, би трябвало да оберат леката извивка отстрани а и са и евтини. Гледам в алито че има и стъйлени с извити крайща, но са ги пуснали скоро май. Когато си поръчвах силиконовите не ги видях

Huawei p8 lite  Huawei mate 10 lite
Цитирай
#15

Имам 2 излишни кейса ,ако някой иска да пише


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#16

Каква е цената за 2-рия кейс , колега ? Smile
Цитирай
#17

Някой да е мяркал по сайтовете връзка за врат на Huawei, мисля че би ми било удобно да го нося по този начин...

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#18

В Бургас имаше един магазин на самата главна за аксесоари за 25лв, взех такъв който има и връзка за дънките или за врата, ще шерна снимки тези дни! Smile
Цитирай
#19

Задължително ли трябва да има в кутията прозрачен кейс като аксесоар при дуал версията?

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#20

(2018-08-03, 20:56:34)hitman0013 написа:  Задължително ли трябва да има в кутията прозрачен кейс като аксесоар при дуал версията?

При мен също нямаше! Явно ако има, не е навсякъде Smile Като гледах ревюта в Ютуб преди да го взема 90% имаха Sad

Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] | Samsung Galaxy Note 8 [SM-N950] | Huawei Mate 10 Lite [RNE-L21]
Цитирай
#21

Явно в България си ни цакат по традиция. Аз също гледах клипове на разопаковане на апарата и всички чуждестранни имаха. Както и да е, доста по-хубави се продават за малко пари.
Може ли да предложите ТПУ кейс, който да е читав и да надстърча малко над дисплея по краищата и да се продава в БГ.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#22

Абе, другари с какви протектори сте на дисплея, аз вече втори сменям и пак има въздух отстрани...

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#23

Аз какви ли не пробвах и все греда. Сега съм без протектор и нямам намерение да слагам повече.

Изпратено от моят Mate 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

(2019-01-26, 20:02:20)Пламката написа:  Абе, другари с какви протектори сте на дисплея, аз вече втори сменям и пак има въздух отстрани...

5D от Алиекспрес. Плътно по целия екран без грам въздух.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)