Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Шрифт за Huawei Mate 10 Pro
#1

Отварям нова тема, защото не намирам подходяща, за да питам как мога да си сменя шрифта на телефона, тъй като не намерих никъде в настройките?

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-02-01, 15:54:16)Enzo написа:  Отварям нова тема, защото не намирам подходяща, за да питам как мога да си сменя шрифта на телефона, тъй като не намерих никъде в настройките?
Huawei нямат настройки на шрифта. Свали си от Google Play Huawei Themes Manager с него се сменя шрифта

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Ок.. смених шрифта, но той се смени само за английски, на български, пак си остава оригиналният..

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай
#4

Ето какво писах на един колега:
От приложението, което си казал, трябва да намериш шрифт, който поддържа кирилица (за да не ти се променя частично). За най-лесно в категориите избери руски. В thumbnail-а на шрифта трябва да има "Руский". Моят например е comic_sans. След като го изтеглиш, шрифтът се запазва в hwt формат (тема на Huawei). За да приложиш шрифта трябва да задържиш върху иконата за теми на началния екран и да избереш стил на текста. След като приложиш шрифта ще се промени и на български.
[Изображение: 00b8bcdcc0dc641a2ba5f356394c20a6.jpg]
Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#5

Супер е колега, благодаря! Този шрифт е добър и ще го използвам! Аз обаче исках chooky cooky font, ама той не е кирилизиран. Няма ли някаква друга вратичка за него?

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай
#6

(2018-02-02, 15:24:19)Enzo написа:  Супер е колега, благодаря! Този шрифт е добър и ще го използвам! Аз обаче исках chooky cooky font, ама той не е кирилизиран. Няма ли някаква друга вратичка за него?

Ето ти въпросния шрифт, с поддръжка на кирилица. Колегата даже го е модифицирал леко и наистина така е по добре. Прочети първия пост. Долу е прикачил архив с шрифта. Вътре е това което ти трябва, с разширение .hwt.

Тема
Цитирай
#7

Благодаря!

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай
#8

Здравейте,
Пробвам какво ли не, но не се получава.
Прикачвам клип стъпка по стъпка как го правя.

С 10+ съм.
Клип

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай
#9

(2018-02-27, 13:23:17)Al написа:  Здравейте,
Пробвам какво ли не, но не се получава.
Прикачвам клип стъпка по стъпка как го правя.

С 10+ съм.
Клип
За EMUI 5 и Android 7 е нужно да промениш езика на телефона на английски.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#10

(2018-02-27, 14:17:26)vladols написа:  За EMUI 5 и Android 7 е нужно да промениш езика на телефона на английски.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

@vladols , не от това. 
Промених езика, но все същото.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)