Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, имам въпросният телефон от 2 дена. Много ми харесва, като баланс от всичко по много на ниска цена. Всичко е супер. Ще се радвам да се запозная с други хора, които имат такъв телефон . Убеден съм, че това е една марка, която има голямо бъдеще сред телефоните !
Цитирай
Аксесоари
#2

Макар и все още никой да не е чувал за тази марка в България, то определено ще успее да се наложи след време на пазара. Въпросното телефонче издържа с фабричен заряд от 100% до 1% за 6 дни, от които 7-8 часа екран. За сефте виждам такъв телефон. Да дърво е, бавен е... Но има неоспорими от други модели качества Smile
Цитирай
#3

При интерес от твоя страна за повече мнения от потребители за устройството може да погледнеш и тук

 
Цитирай
#4

Благодаря, погледнах темата дори преди да взема моят телефон. Надявам се и повече хора у нас да повярват в марката.
Цитирай
#5

Добро е вернеето,ползвах тор е...истински голяма батерия,процесора е изпитан добре върви..е не може да се сравнява с qualcom,дано направят с такъв чип ще дръпнат много. Както примерно Мейзу се върнаха към доброите чипове и тия ще пробият доста. Не знам доколко е ударо и дурако устойчив тоя модел ,но ти ще кажеш там. Според мен от Б отбора на телефонните производители дотук те правят най качествени машинки
Цитирай
#6

Честно казано ми се вижда здрав! Има 2.5 д стъкло. Усеща се, като масивен телефон. Процесора е изпитан, но бавен. Единственото, което не ми харесва осем че е леко бавен и лагав като за начало, което е нормално е че телефона не е изпипан, като софтуерна поддръжка. Сложил съм 20 приложения, които да ми дадат функциите заложени в стоков вариант на други телефони.
Цитирай
#7

Ето на това викам аз отличнонпредставяне на батерията.  С WI fi и мобилни данни,  местоположение и всичко на висока производителност


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)