Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 3 - преброяване
#1

Здравейте, от три дни съм с въпросния телефон и към момента за толкова бюджтен телефон, се държи прекрасно,няма грам лаг и чистотата на андроида ми хареса адски много. Приинципно съм фен на HTC , последния ми беше 10, който откраднаха преди седмица, затова се принудих да си търся бюджетен телефон, който не ме дразни с лага си. Този взех от един приятел със заложна, чмисто нов за сто лв . Бял е, и мога смело да кажа, че върви прекрасно за класа си. Определено събера ли пари, ще си купя Nokia 8 , но това ще е след 6-7 месеца.
Колко сме с въпросния модел ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей.Аз също съм с въпросния телефон.С малки изключения съм доволен от него.

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай
#3

Здравейте, малко да вдигна темата и Аз.
Притежавам Nokia 3 от както излезе на нашия пазар. Единственото което ме дразни е че при интезивна работа (използване на телефона активно през целия ден) е възможно батерията да не издържи цял ден работа. Другото ме устройва, понеже не играя игри, а за ежедневните ми нужди е напълно достатъчен.
Цитирай
#4

Здравейте, от около 2 месеца съм с Нокиа 3 ъпдейтната с андроид 8. Взех е втора ръка. Забелязвам странен проблем при гледане на видео в ютуб и след затваряне на приложението телефона се изключва и не иска да се включи. Чак след около 2-3 мин.се включва. Не го прави често но сега 2 пъти. Моля за помощ. Дали да не върна даже.настройки.
Цитирай
#5

От няколко месеца съм с телефона и досега по-бъгав и бавен телефон не съм имал.
Категорично това е телефон, който не бих препоръчал на никого.

Черно Bello Nokia 3 Huawei Nova 5T
Цитирай
#6

+1 Отличен телефон, втора година кара и е като нов. За пръв път ъпгрейди на Андроид в толко нисък клас. Моя беше с 7.1, после 8.0, сега е на 8.1.

Sent from my Ericsson T68
Цитирай
#7

И аз съм с Nokia 3 от 9 месеца и като цяло съм доволен, само че преди 20 тина дни ми се появи жълто петно на дисплея горе в дясно под часовника срещу бутона за стартиране на телефона. 
Моля за съвет някой имал ли е подобен проблем? апарата е гаранционен струва ли си да го нося и дали ще могат да го оправят?
Кой е официалния сервиз? купил съм го от Технополис Smile
Цитирай
#8

(2019-03-16, 23:17:10)moreg написа:  И аз съм с Nokia 3 от 9 месеца и като цяло съм доволен, само че преди 20 тина дни ми се появи жълто петно на дисплея горе в дясно под часовника срещу бутона за стартиране на телефона. 
Моля за съвет някой имал ли е подобен проблем? апарата е гаранционен струва ли си да го нося и дали ще могат да го оправят?
Кой е официалния сервиз? купил съм го от Технополис Smile

Ако и други хора виждат жълото петно, а не само ти, няма логика да не ти го оправят гаранционно. Такива неща ги поема гаранцията. Сервиза на Нокиа е Булграм, но ти трябва да занесеш телефона в Технополис.
Цитирай
#9

(2019-03-18, 11:25:43)GH0STFACE написа:  Ако и други хора виждат жълото петно, а не само ти, няма логика да не ти го оправят гаранционно. Такива неща ги поема гаранцията. Сервиза на Нокиа е Булграм, но ти трябва да занесеш телефона в Технополис.ълто

Те ще го видят, но каква е гаранцията, че като ми сменят дисплея например с новия дисплей няма да се появи пак Huh Huh Huh
Странно ми е, такива уж реномирани фирми пък толкова глупав дефект да дават? като чета из форумите то тези петна са масови при много от моделите......... на сестра ми Нокията е същия като моя, само че двусимов, при нея същото жълто петно излезе още на втория месец след като го купи. При нея е от ляво точно срещуположно на бутона за стартиране на апарата, надлъжно радположено около 2 см високо и широко около 4 мм. и е много по-голямо и тъмно жълто от това при моя апарат. При мен е бледо жълто, високо около 11 мм и широко 3 мм. но ми прави впечатление, че понякога и при мен потъмнява малко през деня, пък сутрин е бледо жълто и някак по малко.
Цитирай
#10

Да, няма гаранция че пак няма да се появи, но е по-добре да го смениш и рискуваш, отколкото да стои с петна. Жълти петна изникват при абсолютно всички производители. Проблема не е в самия производител а в технологията на дисплеите.

Sent from my Gangbang using Tapatalk
Цитирай
#11

Тези петна се получават от прегряване на телефона. Например докато го зареждаш да играеш някоя игра ...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

(2019-03-19, 15:05:34)BlackBone написа:  Тези петна се получават от прегряване на телефона. Например докато го зареждаш да играеш някоя игра ...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

В гаранция е и утре ще го занеса в сервиза да му направят една диагностика да видим какво ще кажат Smile  най-вероятно ще го поеме гаранцията, и ако ми сменят дисплея и се появи отново петно така ще си го ползвам, то се е видяло, че бюджетнините апарати за до около 250 лв. това им е качеството.
Цитирай
#13

И на моя се появи жълто петно

Черно Bello Nokia 3 Huawei Nova 5T
Цитирай
#14

Вчера го оставих в сервиза моя, никакъв проблем уважиха ми гаранцията и ми казаха, че ще бъде сменен дисплея и ще ми дадът 1 месец гаранция от сервиза след това. Попитах ги ако след смяната на дисплея отново се появи петно тоест същия фабричен дефект какво се прави, казаха ми че при повторен подобен дефект, ще ми издадът протокол с който ще мога да отида в магазина от който съм го купил да ми заменят апарата с нов. Ще пиша какво е станало след като го взема.
Цитирай
#15

В кой сервиз го остави и от къде е купуван?

Черно Bello Nokia 3 Huawei Nova 5T
Цитирай
#16

(2019-03-21, 19:47:45)Bivola написа:  В кой сервиз го остави и от къде е купуван?

От технополис съм го купувал, оставих го в Булграм сервиз
Цитирай
#17

Взех си апарата преди малко. Всичко е наред няма вече петно. Сменен е дисплея много професионално. Доволен съм нямам никакви забележки относно работата на хората от сервиза даже го препоръчвам. Дадоха ми и 1 месец гаранция за извършения ремонт.
Цитирай
#18

(2019-03-26, 09:14:21)moreg написа:  Взех си апарата преди малко. Всичко е наред няма вече петно. Сменен е дисплея много професионално. Доволен съм нямам никакви забележки относно работата на хората от сервиза даже го препоръчвам. Дадоха ми и 1 месец гаранция за извършения ремонт.

Не че нещо,  но какво означава 1 месец гаранция за ремонта след като телефона ти е с две години гаранция?
Цитирай
#19

И аз не знам какво означава но така ми казаха. По важно за мен е че го отремонтираха без забележки.
Цитирай
#20

След ъпдейт до Android Pie смея да твърдя, че вече втора седмица, телефончето лети. Няма лаг, няма забиване. С две думи, все едно съм с друг телефон.

Черно Bello Nokia 3 Huawei Nova 5T
Цитирай
#21

Здравейте!Имам проблем с Nokia 3.
Когато  включвам зарядно понякога телефона се изключва??? Някакви съвети !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)