Анкета: Кой от моделите на Moto Z притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Moto Z
41.67%
10
41.67%
Moto Z2
0%
0
0%
Moto Z Play
29.17%
7
29.17%
Moto Z2 Play
20.83%
5
20.83%
Moto Z Force
0%
0
0%
Moto Z2 Force
8.33%
2
8.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване Moto Z/Z Force/Z play/Moto Z2/Z2 Play/Z2 Force
#26

Z2 Force - Dual Sim (като го купувах не знаех че е Дуал)
Отдавна съм хвърлил око на Z , но твърде високи цени държат. Говоря за флагмана,не за Плей. Хубуу ама тук в Германия в една от големите вериги намерих един върнат от клиент или мострен за 1/2 от цената. Е как да не си направя кефа! Ползвам по принцип Ес8 и сега ще ги сравня. Да видим кой ще ме спечели. Като първо впечатление е прословутото за Мото, изключително елитно - хем фино, хем солидно усещане. Много чист Андроид с няколко хитри, приложими в ежедневието добавки. Голям е доста, ама не е по голям от мен ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#27

Z play
Цитирай
#28

Много умуваха като си купувах нов телефон миналата година в края. Харесаха ми много Моторолите от по-висок клас.
Затова си взех Moto Z2 Play.
Първите месеци беше добре, но след това му отказа touch-а на части от екрана и целият дисплей беше сменен, а не беше и на половин година.
Към момента година няма още, но батерията изведнъж започна да се държи като ползвана няколко години. Бързо се зарежда, но и много бързо пада. Иначе съм се грижил добре за нея...

OnePlus 7 128GB, 6GB RAM, Snapdragon 855, Android 9.0
MOTO Z2 Play 64GB, 4GB RAM, Snapdragon 625 8x2.21GHz, Android 8.0
[-] 1 потребител изказва благодарност на stinger за това мнение:
  • Vickfred
Цитирай
#29

Изглежда имат дефекти в батерията. Моя (Moto Z) на 10-тият месец почна да се изключва на 30% от заряда - вече е със сменена батерия по гаранция. На брат ми (Z2 Play) на 11-тият месец почна да прави същите проблеми - още не е пратен по гаранция. Иначе телефона ми допада много като дизайн и дебелина, а и модулите са си гъзария, но мисля на зима да преминавам към LG. Предният ми телефон беше LG G3 и още си е с оригиналната батерия на 4 години и държи доста прилично.

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#30

Щом са ти сменили гаранционно батерията в 10-я месец
значи сървиса е на ниво. Обикновено батерията е с макс 6 месеца гаранция
Цитирай
#31

Някой да добави и Moto Z3 Play
Цитирай
#32

(2018-09-06, 09:47:26)pandorum написа:  Някой да добави и Moto Z3 Play

Някой модератор може би
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • Vickfred
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)