Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Le S3 /LEX626/
#1

Привет на всички!Наскоро си взех въпросното телефонче,което все още разучавам.Имам няколко проблема,свързани с употребата му,които много ме дразнят и се надявам тук да намеря поне някакви насоки за тяхното разрешаване.
Проблем 1 - иконите - като блутут,използване на данни и т.н. ги няма в бързото меню - там няма нито една от иконите и нямам идея как да ги накарам да излязат.Този проблем ми е да не кажа най-важния,защото на сегашния ми телефон всичко си е на мястото и с един клик включвам или изключвам нещо,ако трябва да ровя в настройки всеки път... Bu
Проблем 2 - не мога да сваля нищо от гугъл плей - интернет имам,в профила съм си,но когато тръгне да се сваля нещо,изписва "изчакване на Wi-fi връзка" и дотам.Трих кеш,излизах и влизах в профила си,даже върнах фабричните настройки и пак нищо.

Много ще съм благодарен на всеки,който удари 1 рамо! Storstark
Цитирай
Аксесоари
#2

За първият проблем мисля, че беше като натиснеш левият бутон там излиза менюто с бързите икони за дата, wi-fi, фенер, гпс и др.
По вторият проблем утчни, искаш да свалиш приложение през мобилният нет от каратата ли.Ако е така , по спомен ,трябва да отидеш downloads после в дясно горе settings и после с плъзгаене на горе или на долу беше докато стигнеш до no limit.
Цитирай
#3

Разгледай това видео.
https://www.youtube.com/watch?v=1j7jhiHP2CY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)