Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Ulefone Power 3
#26

От батерията е!
Явно производствен дефект в батерията...

Върху какво го изтърва и от каква височина падна?
Тези модели са с gorilla glass 4, които би трябвало да издържат на падане от 1 метър в 80% от случаите...

Като цяло съм доволен от устройството. Китайците, ще продължат с инвазията с качествени смартфони в средния клас на достъпни цени, това е добре за потребителите.
Цитирай
Аксесоари
#27

Изплъзна се от ръката ми след разговор с него и въпреки че е с кожен калъф който се отваря на долу, калъфа остана отворен и телефона се пльосна по закона на Мърфи по екран на плочките от около 1м височина.

Изпратено от моят Power_3 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#28

Повече от метър е...нямал си късмет...аз го държа със силиконовия нагръбник. Калъфите не ми вдъхват много доверие.
Мисля да му сложа допълнителен протектор отпред, ако въобще намеря...
Цитирай
#29

Прикачвам, още една снимка...

Мисля, че смартфона си заслужава хубавото е, че поддържа VoLTE.

   
Цитирай
#30

Здравейте, 

Поръчах Ulefone Power 3S, Octa Core 4GB+64GB 4 Camera 6350mAh от Aliexpress (цената на Mid-year sale беше повече от добра, към 265 лв), но още не е дошъл. Надявам се да няма проблеми, както при serjinho, че връщането ще е много сложно. 
Очаквам го с нетърпение! 

Ще пиша повече, след като го получа. 
Цитирай
#31
Wink 

Здравейте отново, 

Получих телефона, но при включване без sim карта ми показва това на екрана: 
[Изображение: UTB8ESQ3gCbIXKJkSaefq6yasXXaY.jpg_140x140.jpg]
Нормално ли е? Не съм физически при телефона и не мога да направя нищо, но се притеснявам, че му има нещо...
Цитирай
#32

Здравей,

Снимката е много малка и трудно може да се види нещо, но мисля, че не е нормално.
Това да не е някакво сервизно меню?
Цитирай
#33

Оправи се... Не зная какво се беше случило, но вече е ок.
Цитирай
#34

Много съм доволна от телефона! Страхотен е! Smile
Цитирай
#35

Ако може притежателите на телефона да споделят повече за работатаму,автономност,бъгове и въоще нещо повечко за модела.
Цитирай
#36

За момента бъгове не съм забелявала.

Харесва ми това, че няма хиляди безмислени вградени приложения. Даже и Фейсбук нямаше.
Има само Google.
 
Снима добре, дори и в напълно тъмна стая.
Дисплеят е много добър.
Като цяло не го изпуснам от ръце, включително и чета книги на него, а батерията издържа около 48 часа при включени мобилни данни или wi-fi – по-бавно хаби батерия на wi-fi.
 
Хмм, не знам как в на други устройства, но си сложих pattern за заключване, който след 3 часа забравих и на 50тия грешно нарисуван такъв, ти връща фабричните настройки автоматично.
 
Това се сещам към момента.
 
[-] 1 потребител изказва благодарност на mihaella77 за това мнение:
  • retyrn
Цитирай
#37

Наиста смартфона си струва с последния ъпдейт съм G18.

Като минус мога да посоча, че не поддържа софтуерно voLTE, т.е. ще трябва нов ъпдейт, ако благоволи производителя.
Но тази "екстра" няма да е много масова близките години в България.
Друг минус е, че още няма ъпдейт към android 8 oreo.

Китайците взеха да правят качествени смартфони и ще става все по-интересно на пазара м/у конкуренцията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на serjinho за това мнение:
  • mihaella77
Цитирай
#38

Аз също се чудя господата китайци кога ли ще се сетят да пуснат ъпдейта към орео. От както съм го купил 02.2018 до сега само един ъпдейт и той беше с корекции на гугъл. Не е нищо, но все пак е нещо, явно не сме забравени. Четох в един форум че уж септември ще получим ъпдейта до андроид 8.Хем да вярвам хем, не защото същото бях чел и за април и май. Инъче съм доволен от телефона. Инсталирах си едно платено приложение за мониторинг на батерията и за близо 7 месеца батерията и спадна капацитета на 95% от 100% и в момента е 5229.8мАч, от 6080 мАч. Все пак държи два дни без проблем с яко ровене в нета и включени мобилни цял ден мобилни данни. Следя темата и продължаваме да чакаме ъпдейта.

Изпратено от моят Power_3 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#39

Писах на китайците от Official Store на Ulefone, аз от тях си го поръчвах, та те ми отговориха това: 

jade Wei
18/09/19 02:59



dear friend.
we are so sorry to keep you wait such long,
however, android 8 is complicated when our master test it, so they still not release android 8.
when android 8 release, you will receive message.
much appreciate for your waiting.
sincerely,
Miya


Явно ще си чакаме... 
Цитирай
#40

(2018-09-17, 20:59:19)milfox написа:  Аз също се чудя господата китайци кога ли ще се сетят да пуснат ъпдейта към орео.

Не знам дали сте забелязали, но смартфоните с Mediatek са така...нещо с драйверите...
Максимум един ъпдейт, след дълго чакане до следваща версия на андроид и до там.
Дори предпочитам да пускат ъпдейти за сигурността на google и някои други поправки, отколкото нова версия, която не се знае как ще се държи и дали ще функционира смартфона, както на предишната версия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на serjinho за това мнение:
  • mihaella77
Цитирай
#41

Май ще излезеш абсолютно прав. Даже и да пуснат ъпдейт човек да го е страх да го качи на телефона си. И все пак и септември мина и нищо няма като ъпдейт. А уж power 3 бил един от най важните телефони на производителя. Пълен фарс!
(2018-09-26, 07:51:38)serjinho написа:  Не знам дали сте забелязали, но смартфоните с Mediatek са така...нещо с драйверите...
Максимум един ъпдейт, след дълго чакане до следваща версия на андроид и до там.
Дори предпочитам да пускат ъпдейти за сигурността на google и някои други поправки, отколкото нова версия, която не се знае как ще се държи и дали ще функционира смартфона, както на предишната версия.

Изпратено от моят Power_3 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#42

(2018-09-30, 11:02:01)milfox написа:  А уж power 3 бил един от най важните телефони на производителя. Пълен фарс!

На мен ми грабна окото Ulefone T2 pro...

Не знам Power 3, колко ъпдейта е получавал, мога да кажа за Power 3S - 3 или 4 ъпдейта, до сега.
Цитирай
#43

Здравейте, днес се сдобих с нов Ulefone Power 3S и в момента го персонализирам и настройвам. Не мога обаче да го вържа към компютъра с ЮСБ кабел, за да си прехвърля някои файлове. Опитвам да го вържа с ЮСБ микро кабел и чрез преходника в комплекта на телефона (микро юсб към юсб тип ц) връзвам към телефона. Телефона се зарежда от компютъра, обаче нито компа, нито телефона дават някакви други индикации, че има връзка между тях. Някакви идеи? Smile
Цитирай
#44

(2018-10-02, 14:14:01)DareDevil123 написа:  Телефона се зарежда от компютъра, обаче нито компа, нито телефона дават някакви други индикации, че има връзка между тях. Някакви идеи? Smile

Мда, познато. Аз си прехвърлям файлове през облака от компютъра на телефона.
Цитирай
#45

Въпросите станаха няколко, ето ги отново ;р Smile
1. Как да свържа телефона с компютър чрез ЮСБ кабел, защото след свързването, единственото нещо, което става е, че телефона се зарежда, никакви други индикации няма, тоест не мога да прехвърлям файлове?
2. Камерата на телефона снима видео клип във формат 3gp, има ли как да записва във формат mp4?
3. Възможно ли е да се постави на стартовия екран, пряк път на бутонче, с което да заключвам екрана, но после да може да се отключи с пръстов отпечатък?
4. Има ли възможност да се показва текущата скорост на мрежата (при Хуауей имах такава опция, показва скоростта до индикатора за сила на сигнал)?

След няколко дни или дори седмици, ще напиша тук сравнение между Ulefone Power 3S, който използвам от днес и Huawei P10 Lite, който използвам от 1 година и 6 месеца до днес. Smile
Цитирай
#46

(2018-10-02, 20:44:41)DareDevil123 написа:  2. Камерата на телефона снима видео клип във формат 3gp, има ли как да записва във формат mp4?

Основното приложение, не го ползвам много.
Потърси приложението CameraMX в Google Play.
Цитирай
#47

Привет, взехме на жена ми такъв телефон преди месец. Има странен проблем с алармата за будене. Нагласяш го за след 20 минути и звъни и се включва, обаче ако я навиеш за два часа или да речем за следващата сутрин, телефона не звъни... Ровено е по настройките (от жена ми, но не е пълен неандерталец с техниката) и макар да са включени настройки да звъни в сайлент режим и прочие..... оправяне няма. Телефона не е при мен в момента, но просто сондирам мнения.

Lenovo P70 stock 4.4.4 (for now) / Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB / Realme 9 6GB/128GB Heart / Nokia G42 5G 6GB/128GB / Motorola Moto G32 8GB/256GB
Цитирай
#48

Колега, при мен няма такъв проблем с алармата. Работи си коректно ,даже със нея ставам всяка сутрин. Пробвай да го ресетнеш или занулиш от настройките на телефона я има тази опция.Но, архивирай и свали всичко от телефона и номерата от указателя,както и да си запомниш имейла с който си се вписал че, след зануляването всичко ще е изтрито.[Изображение: b49cdf6a5ed0098f361007c148f1b320.jpg]

Изпратено от моят Power_3 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#49

(2018-10-02, 20:44:41)DareDevil123 написа:  Въпросите станаха няколко, ето ги отново ;р Smile
1. Как да свържа телефона с компютър чрез ЮСБ кабел, защото след свързването, единственото нещо, което става е, че телефона се зарежда, никакви други индикации няма, тоест не мога да прехвърлям файлове? - никога не съм имала подобен проблем. Включвала съм го към 2 различни компютъра и лаптоп. 
2. Камерата на телефона снима видео клип във формат 3gp, има ли как да записва във формат mp4?
3. Възможно ли е да се постави на стартовия екран, пряк път на бутонче, с което да заключвам екрана, но после да може да се отключи с пръстов отпечатък? - Има опция да затваряш екрана с double click на кръглото индикаторче в средата. Прави се от насторойките. 
4. Има ли възможност да се показва текущата скорост на мрежата (при Хуауей имах такава опция, показва скоростта до индикатора за сила на сигнал)? - не съм използвала/виждала подобно нещо 

След няколко дни или дори седмици, ще напиша тук сравнение между Ulefone Power 3S, който използвам от днес и Huawei P10 Lite, който използвам от 1 година и 6 месеца до днес. Smile

Отговарям в текста с bоld и underline
[-] 1 потребител изказва благодарност на mihaella77 за това мнение:
  • DareDevil123
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)