Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 9 за Redmi Note 3 Special Edition ?
#1

Виждам, че няма още официална Global Stable за MIUI 9 за Special Edition. Има различни бета версии. Струва ли си човек да сложи някоя последна бета? Някой има ли конкретни впечатления? Или да си седим на MIUI 8 Global Stable?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-02-09, 20:51:42)Кирил написа:  Виждам, че няма още официална Global Stable за MIUI 9 за Special Edition. Има различни бета версии. Струва ли си човек да сложи някоя последна бета? Някой има ли конкретни впечатления? Или да си седим на MIUI 8 Global Stable?

Има актуализация ... виж в темата инфоро на   SUFFER https://forum.androidbg.com/showthread.p...71&page=31

Xiaomi Note 3 Pro SD->XIAOMI MI MIX 3->Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
Цитирай
#3

вероятно за този пост става въпрос: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1450916
Цитирай
#4

Благодаря!

Но, доколкото виждам, пак си е MIUI8 при Global Stable версията за Special Editiona - Version: V8.5.2.0.MHRMIED (MIUI8). Не-Special Editiona има Global Stable MIUI9. То един Special Edition излезе...A уж трябваше той да е с по-добрата подръжка.

Чудя се дали да флашвам въпросната 8.5.2 през Fastboot ( сега съм на 8.2.4 и се държи добре) или да чакам да излезе деветката..?

Някой има ли представа дали при Factory Reset въпросният Special Edition изпада в BootLoop, както при ъпдейт?
Цитирай
#5

Не би трябвало и при двете да изпада
Цитирай
#6

В заблуда си за подръжка и спешъл едишън,спешъл в случая е само набутвацията.
Цитирай
#7

(2018-02-15, 23:52:30)Wild bear написа:  В заблуда си за подръжка и спешъл едишън,спешъл в случая е само набутвацията.

Да, разбрах го, но късно :Smile Във всеки случей не говори много добре за фирмата - да омазва подръжката точно на модел, който твърди, че е "специален" и с гобална подръжка.

А иначе, за Bootloop-а - има го определено, от два различни РОМ-а винаги минава в бутлупп при автоматичен ъпдейт. И не е само при мене, НЕ знам дали има хора с тоя модел - и да не им влиза в бутлуп.
Цитирай
#8

А има ли смисъл да се прави Factory reset след флашване на нов ром през Fastboot с MiFlash? Това, че е хубаво да се прави Factory Reset важи след нормален OTА ъпдейт предполагам. Или?   Rolleyes
Цитирай
#9

Зависи кой фастбуут скрипт ще ползваш.
При clean_all и clean_all_lock си има зададен и ресет
Цитирай
#10

Aха, мерси. Аз мисля, че Clean all съм ползвал досега. А, ако се ползва на италианеца автоматичната програмка, която ти даде преди време, дали и с нея е така?
Цитирай
#11

Мисля че clean all ползва.

А Аз ползвам EDL. За мен това е най-чистата инсталация
Цитирай
#12

Сложих му най-накрая MIUI9 на Special Edition-a. С МиФлаш през ЕДЛ режим един Fastboot Developer ROM - 8.3.1 Global Beta. С огромно удоволствие установих, че вече автоматичните ъпдейти не го вкарват в бутлуп - ъпдейтна си вчера до 8.3.15 Global Beta. Явно проблемът е бил със MIUI 8 само.
Добре се държи като цяло, но, ако се остави на включен WiFi през нощта - батерията пада с 15%-тина процента. Ако се изключи нета - пада с половин-един процент макс. Чудя се дали да не му сложа MIUI9 - Global Stable 9.2.3., докато още не съм му наинсталирал програмки...Някой да има впечатления от двете?
Цитирай
#13

Изчакай още малко и направо му сложи 9.5. Гласят го за края на този месец
Цитирай
#14

Така ще е май. Мерси Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)