Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Touch Wizz на Андроид 7.0 ?
#1
Question 

Здравейте,дали е възможно да се инсталира Touch Wizz ,който ползват Самсунг,на друг телефон с чист Андроид,и как става ако може??
Цитирай
Аксесоари
#2

Т'ва е чист мазохизъм, ако искаш друг лънчър просто инсталирай Nova.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Разбира се , че може. Взимаш един Самсунг и му наливаш софтуера в другия телефон.
Цитирай
#4

@anatol06 то това да не е чаша с вода да прилееш!?
Точно TouchWiz на НЕ Сансунг телефон няма да стане...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#5

(2018-02-11, 00:56:25)Legend написа:  Т'ва е чист мазохизъм, ако искаш друг лънчър просто инсталирай Nova.



Тази Нова нищо не ми говори....,някакъв линк за какво става дума??
Цитирай
#6

(2018-02-23, 18:45:09)gutaka написа:  Тази Нова нищо не ми говори....,някакъв линк за какво става дума??

Нова е лаунчър който прилича на стоковия андроид, но след като искаш TouchWiz  няма да ти хареса според мен. Може да потърсиш нещо в Google Play-a . Имах един познат който поради някаква причина реши да портва touchwiz-а хахаах XD но не знам до къде е стигнал. Може и в XDA да потърсиш там са изобретателни, но пак зависи от много неща - руут,версия на андроид.
Цитирай
#7

Пък най-лесно става,като напишеш в лентата на чичкото "Nova" и натиснеш копченцето!Знам че си зает....
Цитирай
#8

Да ясно,сложих я тая Нова,замазва положението донякъде..Благодаря за съветите.
Цитирай
#9

Намери се кой да иска да да изтегли и ползва TW, вместо да иска да се отърве от него Big Grin Big Grin
Чак ми е леко смешно. Няма лошо де, вкусови всякакви. Но наистина го чувам за сефте.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)