Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei Mate 10 Lite
#26

Свалете си програмата има я в huawei support, инсталирайте я на компютъра, свъежете телефона и проверете.

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Ето[Изображение: a67639986319737f28426373091404c7.jpg]

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
Аксесоари
#27

И аз получих актуализацията и имам лицево разпознаване.Като цяло телефона е по бърз.
Цитирай
#28

Инсталирах програмата, но не може да се свърже с телефона?
Направих всичко, което програмата ми написа да направя на телефона за да се вържже, но.......?
Цитирай
#29

Промени си настройките от телефона и дай достъп на програмата към телефона. Когато пъхнеш кабела към компа, телефона ще ти предложи опции, погледни там и ги промени, след това ще го разпознае.

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#30

(2018-03-07, 20:01:31)sonyericsson33 написа:  Промени си настройките от телефона и дай достъп на програмата към телефона. Когато пъхнеш кабела към компа, телефона ще ти предложи опции, погледни там и ги промени, след това ще го разпознае.

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk
Направих го , но нищо не се получава?
Цитирай
#31

Моя е едносимов и имам ъпдейт! Лицевото разпознаване е много бързо!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#32

Аз съм с 2 сим карти, телефона найстина стана по бърз и приятен за ползване с новия ъпдейт.

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#33
Photo 

И аз получих актуализация от телефона но е различна????Накрая завършва с D001.Някой да знае нещо за тази актуализация дали има лицево разпознаване?

Цитирай
#34

Наистина телефона е по-бърз , а лицевото разпознаване мислих , че действа без да трябва да се натиска бутона за отключване Big Grin . И все пак ще видим батерията как ще се държи след този ъпдейт.
Цитирай
#35

Може и без бутона, но трябва да е разрешено включване на екрана при повдигане на телефона.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#36

А това от къде се включва?
Цитирай
#37

(2018-03-07, 20:57:23)barlaboi написа:  И аз получих актуализация от телефона но е различна????Накрая завършва с D001.Някой да знае нещо за тази актуализация дали има лицево разпознаване?

И аз получих същия ъпдейт, каква става?
Цитирай
#38

(2018-03-07, 21:46:25)i770514 написа:  А това от къде се включва?

Настройки, Интелигентна помощ, Контрол с движения, Вдигане и там се избира как да реагира телефонът, когато се вдига.

(2018-03-07, 23:00:58)radiboi написа:  И аз получих същия ъпдейт, каква става?

Колеги, не знам как точно производителят определя наименованията на файловете, но според мен важните цифри са след буквата В.
   

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#39

Аз все още нямам актуализация.. дори и през HiSuite пробвах, но и от там не ми намира ... малко помощ ?!

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#40

Хора помагайте.
След качване на новия софт от телефона и след започване на инсталирането се скапа телефона?
Не ще да се стартира и изключи.
Показва само някакви червени букви с инструкции за стартиране, изпълнявам ги и пак същата работа?
Май се скапа софта?
Цитирай
#41

Днес ми се актуализира софтуера на телефона и искам да попитам как да разбера дали имам лицево разпознаване и как да го активирам?

HTC Desire C- HTC Desire 500- HTC Desire 816G- Asus ZENFONE MAX- Huawei Mate 10 Lite- Samsung Galaxy A50- Samsung Galaxy A51- Samsung Galaxy A72
Цитирай
#42

Настройки, Отключване с лице и следваш инструкциите. Трябва предната камера да се насочи към лицето, което трябва да попадне в определената зона.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#43

Освен лицевото разпознаване нещо ново има ли в новата актуализация?

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#44

Добре де само аз ли не съм я получил...?

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#45

Аз я получих през FF

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#46

ОРЕО ще има ли колеги???
Цитирай
#47

Освен лицевото някой нещо друго ново забелязал ли е?
Цитирай
#48

(2018-03-09, 22:10:42)Djengo Ahmedov написа:  Освен лицевото някой нещо друго ново забелязал ли е?

Да , когато някой ти звъни , за да вдигнеш не е нужно да скролваш надясно.Друго не за сега не съм открил . Батерията как се държи след ъпдейта при вас колеги ?
Цитирай
#49

При мен няма промяна.
Цитирай
#50

И аз качих актуализацията-дойде онлайн. Лицевото разпознаване работи коректно и е бързо. И все пак отключването с пръстовия сензор е по добрия избор.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)