Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei Mate 10 Lite
#51

Аз все още си чакам и не идва актуализацията при мен и това си е ???

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-03-10, 01:54:23)Airwalkerr написа:  Да , когато някой ти звъни , за да вдигнеш не е нужно да скролваш надясно.Друго не за сега не съм открил . Батерията как се държи след ъпдейта при вас колеги ?
При мен това не е променено
Цитирай
#53

Днес видях темата и проверих за ъпдейт, при мен също има с 2 сим съм Smile Има фейс ънлок, има добавена функция при вдигане на телефона да светва дисплея и т.н. но се чудя защо не добавиха и при завъртане да се заключва опцията Smile

Сега проверих и другия мейт 10 лайт, той също си има ъпдейт, съдържанието е същото. Smile

п.п.: Когато светнеш дисплея вече има добавен досаден надпис "use fingerprint to unlock"

Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] | Samsung Galaxy Note 8 [SM-N950] | Huawei Mate 10 Lite [RNE-L21]
Цитирай
#54

Колеги като се опитам през FF да го инсталирам ми дава някаква грешка и не иска да се инсталира.. някой да си има на идея защо така става ?

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#55

Всички ли сме с Андроид 7.0?
Цитирай
#56

За сега да.Съмнява ме да пуснат ъпдейт до Орео.Много време се бави вече.
Цитирай
#57

Ееее те ако не пуснат Орео ще е голям майтап....все пак телефона е от края на 2017!
Цитирай
#58

Щом пускат толкова много актуализации за 7.0 значи скоро няма да получите 8.0. Сега Април месец чакам да дойде първо при мен на Honor 7X, защото за моя актуализациите са спрени преди 3 месеца и се подготвя 8.0. Чак след като аз го получа тогава и вашите телефони ще го получат но това сигурно ще е към средата на годината. Така че небързайте толкова ще го получите.
Ако видите модела ще видите че телефоните са ни еднакви с 1 малка разлика.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#59

(2018-03-10, 12:30:35)Djengo Ahmedov написа:  При мен това не е променено

И при мен това не е променено, все още като е заключен телефона и като ми звънят трябва да плъзна. Ако ми звъннат докато е отключен тогава трябва да натисна само зелената или червената слушалка, но то и преди ъпдейта си беше така... При някой друг да се появява?
Цитирай
#60

(2018-03-12, 15:53:41)SaRaGoN написа:  И при мен това не е променено, все още като е заключен телефона и като ми звънят трябва да плъзна. Ако ми звъннат докато е отключен тогава трябва да натисна само зелената или червената слушалка, но то и преди ъпдейта си беше така... При някой друг да се появява?

И при мен нищо не се е променило,както е написал и SaRaGoN.Така си беше и преди ъпдейта.

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай
#61

Ще имаме Oreo. Ето още едно потвърждение
https://www.gottabemobile.com/huawei-and...e-details/

Само трябва да чакаме.....

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#62

Във всеки сайт списъка за телефоните които ще получат орео е различен, но който следи политиката на Huawei би трябвало да му е ясно че почти всичките им телефони получават един андроид нагоре, така че няма за какво да се притесняваме дали ще дойде орео, определено ъпдейтите им идват пролетта и лятото поне до сега е било така.
Цитирай
#63

И да не дойде какво от това и този си работи добре.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#64

Някой да си има на идея на мен защо не ми идва ъпдейта?

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#65

(2018-03-13, 17:58:48)esil2 написа:  Във всеки сайт списъка за телефоните които ще получат орео е различен, но който следи политиката на Huawei би трябвало да му е ясно че почти всичките им телефони получават един андроид нагоре.... 

Би трябвало да получим и ъпгрейт след Орео. Модели след нашия със същия хардуер са с 8.0 и ще получат надграждане според политиката на Huawei (визирам P Smart)  А нашия модел е от Мate серията все пак. Нека запазим надеждата да видим и 9.0 андроид.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#66

Дано да греша но андроид 9 едва ли ще има особено пък за лайт версия до тогава ще са излезли един куп нови модели
Цитирай
#67

(2018-03-15, 09:37:19)esil2 написа:  Дано да греша но андроид 9 едва ли ще има особено пък за лайт версия до тогава ще са излезли един куп нови модели

Извинявай за тона!!! Ама ти няма ли да смениш марката, че вече 2 години само песимизъм бълваш! И какво правиш във форума на Mate 10 lite като дори нямаш такъв апарат??? То не бе мрънкане, заяждане, плюене по марката!!! Айде нещо полезно публикувай!!! Ще взема да ти подаря една Нокиа и ходи там да плюеш!!! Ако смяташ, че не съм прав виж си коментарите и си вземи бележка!! До сега бях толерантен, гледах с насмешка, но честно прекаляваш!!! На всяко гърне похлупак, на всяка манджа меродиа ! И моля коментара ти е излишен!! Всеки отговор те прави още по смешен!!!

P.S. Извинете за спама!!! Модераторите, ако желаете го трийте!!!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#68

ivoli77, не знаех че преди да изкажа мнение е трябвало да питам първо теб дали ти харесва или не. Не давай акъл на другите стой си мирно и си чети а ако не ти се четат моите мнение може да ме блокираш и няма да ги виждаш.
Цитирай
#69

(2018-03-15, 22:17:01)esil2 написа:  ivoli77, не знаех че преди да изкажа мнение е трябвало да питам първо теб дали ти харесва или не. Не давай акъл на другите стой си мирно и си чети а ако не ти се четат моите мнение може да ме блокираш и няма да ги виждаш.

Каквото имах да казвам го казах!

Днес получих това от FF


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#70

Това да не би да е орео?
Цитирай
#71

(2018-03-21, 07:46:42)i770514 написа:  Това да не би да е орео?

Така както го гледам е орео с кръпка за април месец. Следователно април ще получите ъпдейта
ЕДИТ: Моя грешка кръпка за този месец е

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#72

Не го изтеглих, защото на телефона ми се появява за двусимов, а той е едносимов! Да не бъгне нещо?!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#73

Някой сложи ли го да каже дали е Ореото?
Цитирай
#74

При мен не излиза ъпдейта като отворя на check for updates ..
Цитирай
#75

И аз го нямам ъпдейта????
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)