Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei Mate 10 Lite
#76

Няма го през ъпдейта за телефона.В тази програмка излиза само за сега.
Цитирай
Аксесоари
#77

В момента го инсталирам и ще видя как е.Сваля се до 100 процента но после прави проверка на пакета и не дава да се инсталира.
Цитирай
#78

какво представлява ъпдейта колеги?
Цитирай
#79

Не се изтегля файла, а се влючва vpn и актуализацията се появява.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#80

От телефона директно аз лично не получавам такъв ъпдейт.Защо?
Цитирай
#81

При мен дава "The firmware is not approved for installation"! Ако има някой желание може да пробва.
Цитирай
#82

(2018-03-23, 23:22:27)shrike_avatar написа:  При мен дава "The firmware is not approved for installation"! Ако има някой желание може да пробва.

При мен също..  даже съм си отключил Bootloaderа, но същата работа

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#83

Вече е наличен В135 във FF!
Цитирай
#84

(2018-04-02, 09:59:52)shrike_avatar написа:  Вече е наличен В135 във FF!

Успя ли да го инсталираш?
Цитирай
#85

На мен ми излиза само за двусимов

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#86

Дава грешка през прокси сървър на ff. Андроид 8 няма ли да идва?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

HTC Wildfire S => LG Optimus G
Цитирай
#87

Дава, че е несъвместим с устройството и не съм пробвал да го инсталирам. Но е интересно, че са излезли две по-нови версии на firmware а при нас няма нищо! Още съм на В133.
Цитирай
#88

Трети ден съм със Ореото, има някои интересни възможности, но като цяло си е като седмицата.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#89

Батерията как е колега? Чета че уж под Орео държала повече ама да видим.
Цитирай
#90

Ами не мога да кажа категорично още е рано, но не мисля, че ще е по-добре, май вървят нещата едно към едно.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#91

Защо няма още Орео за телефона?
Цитирай
#92

Вече има за някои региони, но не мисли че ще е нещо различно. Звука е по-силен, батерията е добре, но тя си беше, камерата като че ли е малко по-бърза, менюто е малко по-различно в настройките, лицевото работи добре и бързо, има интересна опция например ако задържиш върху иконата за смс се показват имената с които си говорил последно и направо да пишеш, на хрома да отвориш последната страница или нов раздел, на навигацията има ако си задал домашен адрес или на работата директно от там го избираш, е такива простотийки са добавили.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#93

От къде го изтегли и как
Цитирай
#94

Значи за България би трябвало скоро да дойде ъпдейта през телефона?
Цитирай
#95

Колега Ивайло, от къде дръпна Ореото и как го инсталира? Мерси.

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#96

От 4PDA, файла UPDATE.APP се поставя в папка dload, картата памет се форматира във формат exFAT, копира се папката, изключваш телефона и задържаш и трите бутона докато започне инсталацията.
https://yadi.sk/d/UmNUqIB23UCUNp
https://yadi.sk/d/NWxfjG_L3UCUNz
https://yadi.sk/d/fyB2ZQNQ3UCUP3

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#97

Може ли линк към темата в 4PDA че нещо не ми се получава при мен.Благодаря.

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#98

Вече е достъпна В134 през актуализатора, но не виждам никаква особена разлика просто кръпка в сигурността...
Цитирай
#99

Здравейте, някой инсталирал ли е Android 8 oreo на huawei Mate 10 lite с  firmware finder for huawei?
Цитирай

Аз пробвах всеки един нов ъпдейт които програмата открива, дърпам го всичко точно, телефона ми показва че имам нова актуализация и когато започне актуализацията ми изписва невалиден пакет и дотам. Използвах и методите който колегата Ивайло предостави за което му благодаря, но не се получава при мен,изписва ми instalation failed. Още съм с B133.

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)