Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei Mate 10 Lite
#1
Lightbulb 

Колеги нямаме тема за софтуерните актуализации. В момента при мен от един месец вече е налична тази актуализация. Някой качил ли е? 
И един въпрос-като дойде следващата актуализация ще ми индикира ли, при условие че не съм качил тази?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
Аксесоари
#2

Аз е инсталирах.Не съм сигурен ,но мисля че не трябва да се прескачат актуализация.
Цитирай
#3

И аз съм с тази версия от близо месец. Няма осезаема разлика от предната.
Цитирай
#4

Ако е сигурно, че при следващата актуализация ще ми индикира няма да я качавам тази.
Би трябвало скоро да дойде ъпдейт за Face Unlock. Рекламираха го преди близо месец.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#5

То даже мисля в Индия е вече пуснат Face Unlock ъпдейта . Дано скоро го получим и ние Big Grin
Цитирай
#6

То пък чудо този Face Unlock

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#7

Не е ли яка функция Face Unlock
Цитирай
#8

По скоро всички сега чакате Android 8.0 който трябва да дойде към Април месец, в него има тази опция Face Unlock.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#9

(2018-02-13, 21:37:55)barlaboi написа:  Не е ли яка функция Face Unlock

За тези които са в офис може би е ОК, но представи си докато шофираш какво чудо е! Вече имам опит с Ябълката и s8.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#10

Значи не е по-удобна функция от пръстовия отпечатък?
Цитирай
#11

Сериозно ли очакваш да ти е по-удобно да отключваш с поглед и съответно слагане на телефона пред лицето, от колкото с пръст ?
Аз лично не виждам никакви предимства, а и по-сигурно от пръстовия отпечатък има ли ...
Цитирай
#12

Само си се представете!!!!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#13

(2018-02-14, 01:58:57)the_brave написа:  По скоро всички сега чакате Android 8.0 който трябва да дойде към Април месец, в него има тази опция Face Unlock.

Официална ли е информацията?

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#14

Възможно ли е това? И какво ще се оплеска?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#15

Този ъпдейт е стар. Секюрити пач е. Няма нищо общо с Андроид 8.

Изпратено от моят Mate 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Имам предвид че е за двусимов, а излиза на едносимов? А кой е по-нов като този излезе оня ден в FF?

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#17

Колеги какво става с Ореото,много се бави???
Цитирай
#18

Здравейте Колеги, днес получих ъпдейт от около 560 като размер и вече имам опцията разпознаване с лице и др. но нямах време да направя снимка и т. н. Пиша Ви във форума за да си проверите за ъпдейт.

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#19

И аз имам ъпдейт , но не видях да пише,че е за новата функция с разпознаването на лица Big Grin
Цитирай
#20

И при мен пишеше че е за сигурността и за google и т. н. но вече имам опцията за лице и работи по бързо от ирис разпознаването на самсунга S8+

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#21

Ако не излиза ъпдейт май трябва да се качи тази програма от GooglePlay - ff finder
Това са оригиналните ъпдейти от Huawei.
Ако някой е работил с нея и знае повече да каже, с нея ми намира ъпдейти иначе без тази програма нищо не намира.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#22

Диалера е вече променен след ъпа, сега когато ми звънят не трябва да скролвам наляво или надясно за да вдигна,,, а само еднократно се натиска зелената или червената слушалка... Много по удобно е.



Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#23

Здравейте хора!
Говорите, че има нов ъпдейт, а при мен няма нищо?
Защо така?
Цитирай
#24

През компютъра пробвахте ли?

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#25

Не.
Ще стане ли?
п.п. Дайте моля точните означения на последния ъпдейт?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)