Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със сменящите се тапети.
#1

Колеги сменящите се тапети на закл. екран спря да работи,мисля че се получи след като направих системния ъп. Както и да ги нагласям за времето,седи си само 1 тапет. След ъпгрейда не съм правил нищо друго по телефона (ресет,бекъп...). Някакви съвети ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Тогава е станало, махнаха го. Потърси в плей стор-а "Mi Wallpaper Carousel" от Xiaomi Inc., ако не го намериш, значи не се поддържа за телефона ти. Ето ти линк да го видиш на Настолен компютър от браузър: https://play.google.com/store/apps/detai...lery&hl=bg

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай
#3

Като отворя линка през телефона,няма опция за сваляне,пише "този елемент не е на лице в държавата ви".
Цитирай
#4

Виж ето това.При мен работи идеално,от MiuiPro е,превода е мой, инсталира се като обикновено приложение.Пиши на лично ако имаш забележки към превода.
https://drive.google.com/open?id=1ysrWBL...TX1VWoKp7L
Цитирай
#5

Като цъкна линка ми дава да избера един от трите профила на джи мейл които имам,това нормално ли е ?
Цитирай
#6

(2018-02-13, 12:37:58)Cecobg написа:  Като отворя линка през телефона,няма опция за сваляне,пише "този елемент не е на лице в държавата ви".
Пробвай за сваляне на приложението чрез сканиране на бар кода - цък

 
Цитирай
#7

(2018-02-13, 14:49:47)Cecobg написа:  Като цъкна линка ми дава да избера един от трите профила на джи мейл които имам,това нормално ли е ?

Явно имаш приложениет гугъл диск инсталирано.Деактивирай го и ще се отвори линка в браузъра.
Цитирай
#8

За това ли приложение говориш Miro2210 ? То каква функция има ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

Може ли пак линк и при мен не работят,сменям региона но нещо са орязани???

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#10

(2018-02-13, 18:58:03)Cecobg написа:  ...То каква функция има ?
Google Диск е безопасно място за файловете, като позволява да се работи с тях от всеки смартфон, таблет или компютър. Файловете като видеоклипове, снимки и документи, имат сигурни резервни копия и няма опасност да бъдат загубени.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)