Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна на батерия?

мнение 1 от mirdgo

Здравейте,

Някой сменял ли е батерията на S6 Edge plus?  Да каже как става или да препоръча сервиз в София?
Благодаря.
Цитирай

мнение 2 от ivan_vylka

Занеси си го в оторизиран сервиз, смяната ще е около 60-70 лв. предполагам, но гарантирано ще е оригинална и с гаранция. Докато в друг сервиз ще ти вземат 40 лв. примерно, ще ти сложат някоя китайска батерия и след 2 месеца пак ще писнеш за батерия. Да не говорим какви други щети може да нанесат на телефона.
Samsung Galaxy Note 8
Цитирай

мнение 3 от NoMaD

@mirdgo, препоръчвам това да стане в оторизиран сервиз. Сръчко или Мосткомпютърс ще свършат работа.

Цитирай

мнение 4 от NaniG

Включвам се и аз с питане, само че за Galaxy S 6, не е Edge. Към същите сервизи ли да се обърна и цената пак ли ще е в този диапазон? Също така се чудя каква е процедурата, нали батерията не се вади?
Последната седмица батерията започна да пада много бързо и се чудя какво да го правя. Предполагам, че е вследстие на това, че актуализирах всички приложения, които имам. Не бях го правила доста отдавна и от тогава се зареждаме всеки ден. Вчера дори го зареждах два пъти. Сутринта го заредих изкара само 6-7 часа и вечерта пак зареждах.

Благодаря предварително!
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl and Second Phone Nokia E 72
Цитирай

мнение 5 от pasho

Преди 2 месеца я смених моята, 80 лв. в сервиз Сръчко. Операцията е 30-40 мин. Казаха, че може да падне боята от задния панел или дисплея. Аз рискувах и всичко мина добре. Доволен съм.
SGS2 SGS4 SGS6
Цитирай

мнение 6 от mirdgo

Е това с боята не ми хареса Smile То по-добре аз да си я сменя щом има вариант да падне боята,
Цитирай

мнение 7 от NaniG

@pasho Благодаря.
Малко ме притеснява това с падането на боя, но ще помисля малко. Може пък да мина към по-нов модел. Макар, че като визия не съм очарована от новите модели. Wink все намирам по нещо, което не ми харесва.

П.П.Преди 5 мин рестартирах телефона заради проблем с актуализиране на приложения дискутиран в тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.p...00&page=13

Беше на 39 % и след рестарта изпищя, че е на 7 % батерията.

А последните няколко дни като отворя да видя консумацията на батерията от Настройки и на няколко пъти картинката ми излизаше червена след което се оправяше на зелена. Май май ще се обърна към услугите на сервиз.
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl and Second Phone Nokia E 72
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD