Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със слушалките.
#1

Каквито и слушалки да пробвам,звука е приглушен,металически,изкривен.Някъде бях чел нещо,но софтуерен проблем ли е или проблема е при мен,при вас как е?
Цитирай
Аксесоари
#2

Bluetooth или директно на жица.
Цитирай
#3

Здравейте.В рамките на една седмица се прецакват 2 чифта слушалки-и на двата спряха да свирят десните страни с микрофона които са.Самсунг слушалки,тапи,купувани от технополис и тн.Дали не е от телефона се чудя аз,че голямо съвпадение се получи тия дни?Верно свири зверски силно тоя телефон,ама чак пък толкова... Sad
Цитирай
#4

А тези два чифта слушалки една марка ли са и от едно и също място ли са закупени?
Цитирай
#5

(2018-06-01, 10:39:37)tiesto_pld написа:  А тези два чифта слушалки една марка ли са и от едно и също място ли са закупени?
Една марка са,да-самсунг.Едните са от телефон,а другите са закупени от магазина.Преди Шаоми-то са експлоатирани доста.
Цитирай
#6

Ми трудно може да се определи далие от телефона,за моите близо 15 години опит със смартфони не съм чувал телефон да е причината за горене на слушалки!Все едно да обвиниш усилвател, че ти е изгорил колоните,а те да са слабички!Мои слушалки също винаги почват да се прецакват винаги като спира първо едната, но това си е от тях.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)