Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да, то си е така, но по-скоро питах дали е фрапантно горещ . Благодаря за отговора .
Цитирай
Аксесоари

ами най-добре си виж температурата. Телефонът е настроен да ти каже, ако е прекалено горещ.
Цитирай

Колега извинявам се за спама, но аз нямам този телефон . Просто сегашния ми телефон (nexus 5x) е на умиране и грее бая, а се колебая за закупуване между xiaomi redmi 5 plus и nokia 6.1 (2018). Та затова разпитвам и още веднъж се извинявам за спама !
Цитирай

(2018-07-12, 08:07:45)jaklamata написа:  Да, то си е така, но по-скоро питах дали е фрапантно горещ . Благодаря за отговора .

Почти не грее. И аз имам Nexus 5x, Redmi 5 го бие, по всички параметри.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

@jaklamata, и аз бях пред същата дилема, но отидох в града и ги разгледах. Нокиата ми се стори много квадратна, пръстовия скенер е много надолу спрямо късите ми пръсти, дисплея ми изглеждаше много пикселизиран, и последно забелязах мааалко лаг.

Въпрос: някъде четох, но не помня къде, как се връща опцията за темите? Може ли линкче или обяснение да дадете?
Цитирай

Задаваш друг регион на телефона, Русия примерно.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2018-07-12, 09:11:27)jaklamata написа:  Колега извинявам се за спама, но аз нямам този телефон . Просто сегашния ми телефон (nexus 5x) е на умиране и грее бая, а се коле*ая за закупуване между xiaomi redmi 5 plus и nokia 6.1 (2018). Та затова разпитвам и още веднъж се извинявам за спама !

Не е спам. Само трябваше да се уточни за какво говорим.
Сравнено с много процесори 625 си е направо студен. Ползвах на Ми макс 2 през лятото. Никога не съм усещал телефона горещ
Цитирай

Работи ли ви фейсбука, приложението от гугъл плея
Цитирай

Моя работи та се къса обаче дали е от магазина или е фабричен не помня вече. Ако е спрял ими бъгва вероятно има актуализациякоято не е направена. Ако няма опитай с рестарт, ако това не помогне опитай с изчистване на данните на приложението

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Бачка та се късам тоя клюкарник. Да не са ти казали, че не работи на китайци?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Оправи се, явно някакъв бъг на самото приложение, ама ми беше странно, защото на самсунга работеше, а на редмито не
Цитирай

Пада ли ви бързо батерията на wi-fi?
Цитирай

Аз съм с Redmi 5, батерията не се изтощава бързо. Виж какви синхронизации вървят. И какви приложения ползваш, да не държат буден телефона.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Здравейте,пиша тук за де не отварям нова тема.Доста трудно ми се пъха и изважда кабела за зареждане в телефона за micro usb порта имам в предвид,Верно че телефона е нов и буксата не се е рзхлопала още.Но досега като се замисля съм нямал апарат със толкова  стегнат  usb порт.При вас как е.
Цитирай

Същото е спокойно. Какти ти каза нов е и е стегнат ще се оправи

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • i770514
Цитирай

След седмица ще е наред. И при мен беше така.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
[-] 1 потребител изказва благодарност на IoPetrov за това мнение:
  • i770514
Цитирай

И при мен беше така в първите 2-3 седмици.
Цитирай

Здравейте,има ли инсталин крачкомер заводски?
Цитирай

не. но можеш да си сложиш ми фит. без гривна мери крачки от телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • i770514
Цитирай

потвърждавам за ми фит-а, много яка програмка!
GPS иска включен и може без гривна.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай

Здравейте, само при мен ли силата на музиката със слушалки не е достатъчно много сравнено с други апарати ? Има ли някакво ограничение евентуално в настройките за което не знам или ? 
Поздрави !

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Има подобна тема за Note5, стъпките за редактиране на mixer_paths са подобни. Ето точно за Redmi5Plus:
Отваряш първия спойлер (Звук) и ще видиш няколко препратки за решение на проблема :
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=880317

Например тази препратка:
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry63777743
Или готов пач за TWRP:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry74163735
Цитирай
Photo 

Включвате ли опцията икономия на батерията
Цитирай

Само през нощта
Цитирай

Има ли на друг човек от форума да му скърца usb порта,при лек натиск.Че при мен е така.Забелязах го от днес.При захват понеже винаги единия ми пръст седи от към юсб порта и се чува едно "пукане"-"скърцане".Не е проблем,но е дразнещо

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)