Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не съм срещал. Може да е проблем в дисплея. До колкото знам, дисплейте дето ползват, има склонност към пожълтяване. И всякакви такива 'екстри'.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
Аксесоари

Тамния дисплеите имат сквонност да го правят това , но за сега мисля че колегата е първия с подобен проблем

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Как да изключа когато някой ми пише в whatsapp при заключен екран той да не святка а само да има звук за известие
П.С сега забелязах че и при месенджър е така,много дразнещо
Цитирай

Опритай в настройки - известия и статус лента - управление на известията.
О аче сега гледам са проме или и там менюто така че ще трябва да тестваш



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

(2018-09-26, 10:28:22)wasntmeer написа:  Как да изключа когато някой ми пише в whatsapp при заключен екран той да не святка а само да има звук за известие
П.С сега забелязах че и при месенджър е така,много дразнещо

В Settings > Notifications & Status bar > App notification > WhatsApp > Messege notification > и изключваш Lock screen notifications.

Samsung Galaxy S7 | Black Onyx
Xiaomi Redmi 5 Plus | Black
Xiaomi Mi9T | Carbon Black
Цитирай

Как ви се струва MIUI 10 ?
Цитирай

Пълна недомислица е miui 10. Вместо да е надграждане на 9-та е точно обратното. Шарения (пример: background-a при повикванията, вече не може да се сменя), променени икони (различни по размер и форма), много малки, но дразнещи неща развалящи т.нар. user expirence. Май са се чудели какво да променят, че да изкарат нов MIUI...

Samsung Galaxy S7 | Black Onyx
Xiaomi Redmi 5 Plus | Black
Xiaomi Mi9T | Carbon Black
Цитирай

Писачите в Индия, вместо да правят качествен софтуер, са редили лампички. За рекорд на Гинес.

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...94722.html

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

(2018-09-08, 16:25:29)ivanpeich написа:  Появи ми се жълто петно в горен ляв ъгъл, има ли някой друг с такъв дефект
+1.. горе вдясно като лента покрай рамката Sad

-------------------
[font=微软雅黑]А за то3и Mi PC Suite - [/font][font=微软雅黑]The Official Mi device desktop client - току що свалих от сайта му - [/font][font=微软雅黑]37.3M  |  Updated  03.07.2015.[/font]
[font=微软雅黑]Нз коя версия е но не подвърза нито Ми5с, нито редми 5+ .. излагат с нещо![/font]

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

След 27 дена в сервиза, ми пратиха съобщение, че телефона ще бъде заменен, но такъв модел вече не се предлага в Технополис и ми предложиха да си избера друг за тая цена 375лв. Само че вече няма телефон със същите параметри за тази цена, и ми върнаха парите. Жалко, защото телефона беше много хубав.
Цитирай

ТОЗИ Телефон е добър вариант.
Цитирай

даже до скоро го предлагаха в технополис за 399 4/64
ако държиш да е от бг с гаранция можеш да видиш и тази оферта:

Редми Ноте 6 про: http://shtepsel.bg/Xiaomi-Redmi-Note-6-P...32GB-Black
редми 5+: http://shtepsel.bg/Xiaomi-Redmi-5-Plus-32Gb-Dual-Black
редми ноте 5: http://shtepsel.bg/Xiaomi-Redmi-Note-5-D...32GB-Black

като гледам ще имаш и ресто Smile
Цитирай

Добри са моделите, само дето съм малко скептичен към такива интернет покупки и малки магазинчета.
Цитирай

всъщност е доста популярен пловдивски магазин и за пловдив може да се вземе от място, но... всеки си преценява.
Специално някои модели са на цената като в китай, но имаш гаранция. И не го казвам с цел да зарибявам, просто наблюдавам какво се случва на бг пазара, въпреки че пазарувам от Китай
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975, slavkov
Цитирай

Здравейте! Преди два дни при зареждане на телефона (беше паднал до 10 процента) се появи малко жълто - кафяво петно м/у бутоните за звука и този за включване. Дали това ще мине като повод за рекламация пред оранжевия оператор? Тела е от тях Редми 5+ 4/64.

Xiaomi Redmi 5+
Цитирай

Би трябвало да мине отиди и ще е разбере със сигурност. Това е дефект в дисплея.



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

(2018-10-17, 18:18:37)ivanpeich написа:  Добри са моделите, само дето съм малко скептичен към такива интернет покупки и малки магазинчета.

Купувал съм си от тях телефон. Нямам оплаквания.
Цитирай

Как да свържа телефона с телевизора
Цитирай

(2018-10-18, 18:12:09)wasntmeer написа:  Как да свържа телефона с телевизора
Ако говориш за екрана има специлни hdmi кабели за ТЕЛЕФОН.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

По принцип виж дали в
Settings - more - wireless display се вижда телевизора
Стига да имаш тази опция
Цитирай

(2018-10-18, 21:51:02)suffer написа:  По принцип виж дали в
Settings - more - wireless display се вижда телевизора
Стига да имаш тази опция
Моя няма wifi и съм с кабелче ;d

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

А някой от вас да ползва Volte. Днес ходих да питам във виваком и ми отговориха, че този телефон не я поддържал и че само флагманите я поддържат. Отговорих, че това не е вярно и я предлагат са ТЕ за флагмани, а не че моя телефон я няма. Стояха и ме гледаха тъпо. Та, дали ще я пуснат и за други устройства ?
Цитирай

Нашият модел поддържа услугата . При мен даже е активирана и определено има разлика . За повече информация можеш да поглеш в тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94364 . В първият пост има систематизирана информацията която ти е нужна

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Днес активирах Volte през 123 на Теленор.Приятна благинка е.
Цитирай

За да има ефект от Volte и двата телефона трябва да поддържат функцията. И да е активирана

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)