Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Интересно ми е какво казаха..

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
Аксесоари

При мен пък,само въведох кода в менюто за набиране и се включи.Без да звъня на оператор.П.с на теленор съм[Изображение: 393d2196abe624289aaa8c356f46d52b.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Сега им звънях на виваСОМ и ми казаха, че телефона не поддържал VoLTE което естествено не е така... Та въпроса ми е как "аджеба" да се оправя с тях сега...?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Kaто си поставиш картата в Huawei P20 И пратиш смс за активация.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94364
Цитирай

Беше ми рутнат телефона. След като се появи десятката реших да изчакам отзиви. Но една сутрин се беше ъпдейтнал сам?!?!
Рута ми изчезна. Батерията е също толкова зле, както на девятката. Сутринта го изключвам от зарядното и след 1-2 кратки разговора, включен мобилен нет и слушане на интернет радио за 1/2 час, по обяд вече е на 90% (след 3 часа). Дори Нета ми е на 2Г.
Интересува ме ром с по добра батерия (по възможност да не стане по зле камерата). Китайския стабилен?

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай

(2018-10-23, 14:09:26)suffer написа:  Kaто си поставиш картата в Huawei P20 И пратиш смс за активация.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94364
Някаква идея на mate 20 lite дали ще стане?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

ами трябва да гледаш от оператора дали го има този телефон в списъка с поддържаните устройства.
Нищо не пречи да пробваш ако го имаш подръка
Цитирай

(2018-10-27, 10:45:14)niki_26 написа:  Някаква идея на mate 20 lite дали ще стане?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Моят телефон е редми 5 , Операторът не го поддържа за функцията VoLTE,но аз го активирах по следният начин:


https://r.tapatalk.com/shareLink?url=htt...are_type=t

Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, имам следното питане: Забелязвате ли вашите телефони да се събуждат сами? Т.е. както си спи и изведнъж светва, но не получавам никакво известие и след няколко секунди пак да заспива. Само да отбележа, че моят телефон в домашни условия е постоянен рутер - ползвам го за домашен интернет. Отделно е с постоянно включен GPS.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Здравей, според мен е от gps защото на определен период той търси местоположение, другото за което се сещам е да имаш приложения които се стартират сами т.е има една опция автостарт.


Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Моят в началото правеше така.След ъпдейта Oreo се оправи проблема.
Цитирай

(2018-11-01, 22:24:07)зенит-е написа:  Здравейте, имам следното питане: Забелязвате ли вашите телефони да се събуждат сами? Т.е. както си спи и изведнъж светва, но не получавам никакво известие и след няколко секунди пак да заспива. Само да отбележа, че моят телефон в домашни условия е постоянен рутер - ползвам го за домашен интернет. Отделно е с постоянно включен GPS.

Да, светва ми така на определен интервал, но ако имам известие на заключение екран, което не съм изчистил.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

(2018-09-08, 16:25:29)ivanpeich написа:  Появи ми се жълто петно в горен ляв ъгъл, има ли някой друг с такъв дефект
Приятел с Mi A 1има такова петно, точно на същото място. Два пъти го дава за ремонт в Технополис. Смениха панела и двата пъти. Казали ме, че ще му върнат парите след третия път ако даде същия дефект.
Цитирай

(2018-11-03, 08:55:03)stanimir1 написа:  Приятел с Mi A 1има такова петно, точно на същото място. Два пъти го дава за ремонт в Технополис. Смениха панела и двата пъти. Казали ме, че ще му върнат парите след третия път ако даде същия дефект.
Той може още на втория път да поиска парите си обратно!
Просто не е запознат с правата си като клиент!
Аз още след втория път щях да изисквам да ми възстановят парите обратно!

Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-11-03, 11:01:11)plamen3333 написа:  Той може още на втория път да поиска парите си обратно!
Просто не е запознат с правата си като клиент!
Аз още след втория път щях да изисквам да ми възстановят парите обратно!

Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk

От вчера пак е за ремонт. Пак са му казали, че "мечка три пъти се жени". Следващия път му връщат парите.
Цитирай

Как да подкарам приемника на Оптиспринт с телефона като дистанционно.Модела на приемника е STB AT-17100 HD?
Цитирай

(2018-11-25, 18:27:29)van_rei написа:  Как да подкарам приемника на Оптиспринт с телефона като дистанционно.Модела на приемника е STB AT-17100 HD?
Аз съм с приложение Sure , с това командвам приемника, аз също съм с този приемник. Избери си този модел който съм приложил и ще работи перфектно.[Изображение: 79466cf6102cdce5558287342e2cbc0c.jpg][Изображение: a6cccadfce8fdd26d32c77a669e275dc.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на plamen3333 за това мнение:
  • van_rei
Цитирай

Благодарение на колегата plamen3333,Колумб откри Америка.Благодарности!
[-] 1 потребител изказва благодарност на van_rei за това мнение:
  • plamen3333
Цитирай

Как са машинките?Ударихме стабилно Iphon по голямото его.За сега никакви ядове с смоето Redmi съм нямал.При вас как е?
Цитирай

Iphone e за друга категория потребители търсещи премиум устройствата, или поне у нас. Едва ли някой от тях взима нашите устройства на сериозно. Xiaomi Redmi са телефони за хората държащи да получат максимално съотношение между параметри на устройството и платената цена.
За сега нямам оплаквания от телефона.
Цитирай

Здравейте! Имам проблем с моето redmi 5 plus. Все още не съм получила ъпдейт за MiUi 10, а съм още с MiUi Global 9.2.3.0. на какво може да се дължи това ? Също така прави и аномалии състоящи се в забиване на екрана и саморестартиране. Когато екрана забие което се случва често трябва да натисна суич бутона и така до следващия път. Някой имал ли е такива проблеми, че много ме изнервя вече?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Здравей, ако при проверка не ти идва ъпдейт можеш да направиш няколко неща:

1. Сменяш региона на Индия и опитваш пак да потърсиш ъпдейт.
2. Теглиш ръчно последния ъпдейт, който е с Андроид 7 и го прилагаш през ъпдейтъра, след това трябва да дойде Орео и Миуи 10, след които (така или иначе забива и прави проблеми) е желателно да се ресетне телефона до фабричните настройки
3. ресет и след това проверка за ъпдейт.
Цитирай

Да попитам телефона поддържа ли NFC за безконтактно плащане, понеже мисля да си въведа дебитните карти и картите за намаления в телефона?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не, няма NFC

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

(2019-02-19, 19:45:41)abv86 написа:  Не, няма NFC
Нов телефон, а няма..... Първия минус, който му откривам, а го има от както е излезнал ;dd

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)