Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Те на светло всички снимат прилично, сподели някоя снимка на закрито на лампа и вечер на улично осветление, ако обичаш.
Цитирай
Аксесоари
#52

Ок. Довечера ще снимам на тъмно на лампа и на улично осветление

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#53

От къде може да си купим Redmi note 5 (Redmi 5 Plus)?
Само от Online магазин ако може да даде някой линкче?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#54

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...396313061/

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#55

Има го и в Технополис
Цитирай
#56

И в ОЛХ има доста

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#57

Техноверигите = читава гаранция.
Олх = Франция
Цитирай
#58

Аз имам Redmi 5 Plus а брат ми - Mate 10 lite. Като снимки са еднакви на автоматични настройки. Ръчно не съм ги сравнявал. Като батерия Redmi-то е много по-добре. Като скорост се усещат еднакви. Усещането в ръката е субективно, но личните ми предпочитания са Redmi-то. Просто повече ми допада. Като изработка са на едно ниво.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

От няколко дена съм с това чудо,много ми допада.ръката ми е по-голяма и добре се чувствам с него,не е тежък.
Нямам наблюдения за батерията,все пак е нов апарат.Добре се разбира със симкартата,имам чувството че някак по-изчистен е звука при разговор от предния ми апарат(нормално нов телефон).Ярък дисплей,даже доста ярък...харесва ми,опцията за четене.
Не съм по снимането,но камерата прави хубави кадри Smile
Купих го от Китай,колега ми ги поръча дойде за 7-8 дена с dhl.
Като цяло съм доволен,отговаря на очакванията ми.

(2018-03-25, 09:23:00)Compare написа:  От къде може да си купим  Redmi note 5 (Redmi 5 Plus)?
Само от Online магазин ако може да даде някой линкче?

Колега си го поръча от смартфон.бг заради гаранцията

Xiaomi Redmi 5 Plus
Meizu M3 Note
Meizu M1 Note
Asus MemoPad HD7
Цитирай
#60

Дайте някое фото на улично осветление де Smile
Цитирай
#61

Платката е снимана на домашно осветление
Тази в колата е без светкавица
А на залятата кола не помня дали светна светкавицата, но пък е на фарове. Двете са правени на тъмно сутринта имат час и дата[Изображение: 2e61288066bbb2b9722c0fc231c3268a.jpg][Изображение: e4db1e235f7a29e1a3c557cf95d36c5a.jpg][Изображение: b72e7f441ead73a2b95785e9a9ae4e84.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#62

Здравейте ,и аз се сдобих с това смартфонче от алиекспрес. Както вече се досещате беше с виетнамската 9.2.0.2 . Не мога да кажа дали е бил разблокиран бутлоудъра, но след като първоначално настроих тела, той ме попита за МИУИ акаунт и аз го въведах (имах активен такъв от преди). След като разбрах,че трябва да е разблокиран лоудъра за да инсталирам каквото и да е, влезнах в менюто на тела и там пишеше Unlocked. След това реших да инст. TWRP и го направих. Рекавърито се инсталира успешно, но след като телефона се рестартира заби на логото MI. Дадох му да формат, но и това не помогна
Реших, че съм изтрил РОМа и свалих един, който да може да се флашва през TWRP, уж се инсталира, но пак не иска да тръгне. Не знам какво да го правя вече. Давайте съвети за да мога да го съживя.
П.С. В момента съм свалил от 4pda виетнамската 9.2.0.2 и мисля да я инсталирам през фастбуут.

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#63

Ако си сигурен че е отключен си има нормален глобал стейбъл 9.5.х.х, но те съветвам през едл да го инсталираш

fastboot oem edl

е командата. И останалото вче същото с ми флаш, просто си в режим, който е по-системен от фастбуут и ше станат нещата
Цитирай
#64

От кога го има глобален стабилен 9.5. За нашия, понеже не ми е излезнал?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#65

Ами познат го получи преди няколко дни

Официално явно още не е пуснат
Цитирай
#66

Чета в тяхния форум, че е пуснат ДЕВ 9.5. Чакам го да дойде. А онова с фулскрийна има ли го в този ъпдейт?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#67

Получих го вчера, доволен съм. Само, че проверих ръчно за него. Има промяна лека във визията на някои стокови приложения, на отворените приложения вече е с обли ръбове и има опция (не знам дали е от сега) да махнеш изцяло софтуерните бутони и да използваш жестове което ми се струва много удобно (освен първите 3 часа).
Версията е глобална стабилна 9.5.3.0 за която говоря.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

Потвърдиха ми че има това с жестовете
Цитирай
#69

Как мога да проверя дали е отключен за да съм сигурен? Къде се въвежда командата за edl? Ако може по подробно,че от толкова търсене и четене вече съвсем се обърках.

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#70

в режим фастбуут, както си инсталирал рекавърито..
Обикновено имаш скрипт или пишеш команди в CMD от рода
fastboot flash recovery twrp.img
fastboot boot twrp.img
----

fastboot oem device-info - за проверка дали е отключен
fastboot oem edl - за влизане в EDL
Цитирай
#71

Рекавърито го сложих с една програма S-droid toolkit for redmi 5 plus.
Когато пиша командите в ЦМД нищо не става. Дава ми това :'fastboot' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#72

Цмд преди командите ти пише от коя папка се изпълняват.
В тази папка трябва да ima fastboot.exe за да сработят
Цитирай
#73

(2018-03-28, 19:19:30)dary96 написа:  Получих го вчера, доволен съм. Само, че проверих ръчно за него. Има промяна лека във визията на някои стокови приложения, на отворените приложения вече е с обли ръбове и има опция (не знам дали е от сега) да махнеш изцяло софтуерните бутони и да използваш жестове което ми се струва много удобно (освен първите 3 часа).
Версията е глобална стабилна 9.5.3.0 за която говоря.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Е баш тва с жестовете чакам да махна бутоните, че като пиша и ги натискам понякога. Аз почти всеки ден проверявам ръчно не чакам да дойде сам. Странно защо при мен не е дошъл още, но сега съм с мобилни данни може да го бърка ещо знам ли. Ще проверя пак на безжичната мрежа в нас по късно. Ако не в краен случай ще го качвам ръчно. С 9.2.13.0 ли беше преди това?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#74

От днес има anniversary намаление в Ае. Много добри цени на redmi 5 и 5 plus.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#75

Ами честно да кажа не съм напълно сигурен с кой бях. Но беше последния който имаше чрез OTA.
Някой има ли идея как стоят нещата с Root и Xposed?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)