Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Привет колеги,

Предстои ми покупка поради преподписване с оператор. Вариант ми е u11 life. Пробвах го в офис на Виваком, но ми се стори че фокуса на кемерата е малко бавен както и не е толкова бърз за да бъде Андроид one. Има ли някой собственик да изкаже преки непосредствени впечатления след няколко дни работа. Другото което ми направи впечатление че е твърде лек. Знам, че тък материала е пластмаса, но все пак лекотата означава и не-много голяма батерия което може да  е проблем. Като цяло ако някой е чел ревюта за камерата най-много това ме интересува а ако е ползвал още по-добре.


Поздрави,
Цитирай
Аксесоари
#2

Поне на хартия камерата е средна хубост - 2.0 апертура, няма оптична стабилизация, така че ако това ти е водещо, ориентирай се към друг апарат.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#3

На каква цена е?
Цитирай
#4

С този план който ще преподпишем на Виваком ми идва 529 лева.
Цитирай
#5

Абсолютно не си струва според мен. Htc u ultra, в пъти по добър, камера, процесор,.............
Цитирай
#6

Да колега ясно ама цената на Ултрата ми идва 130 лева нагоре.Нямам ги за да ги дам инъче ясно, че е по-добра Smile
Цитирай
#7

Сега не знам как е полижението, но до скоро в немските вериги го имаше за 239€. Поразрови се тук там.
Цитирай
#8

ок съм за покупката на Флагман вместо среден клас телефон. Да речем , че го купя от Германия и както често се случва с HTC се наложи гаранция после какво правим.Едни луди разходи за DHL или ще трябва да го давам в кварталния гараж.Ами предпочитам средняшки телефон с гаранция според джоба ми от колкото да не мога да спа после. Все пак темата е за мнение за u11 life, а не какъв телефон да си взема.

Поздрави,
Цитирай
#9

В, ЕМАГ - 600 лв. в момента.
Цитирай
#10

Голям мерак му умах още като излезе. Много хвалби по сайтовете, особено за камерата. Купих го тия дни и сега ще го връщам. Кое ме отказва категорично. Камерата на тъмно е трагедия. ХТЦ камерата прави тотална мозайка . Гугъл камера с HDR иска да държиш няколко секунди неподвижно за да си направи магията. Ако успееш може и да стане, ама аз от 5 опита не успях, а нямам Паркинсон. Батерията също е под средното ниво. Иначе много приятен дисплей с реални и чисти цветове. Работи бързо и плавно. Много приятно седи в ръката. Но камерата е тотална издънка според мен. Всички ревюта по сайтовете са правени със статив. От ръка не става. Галакси J3 снима по добре на тъмно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#11

Какво стана купи ли си го?
Как е батерията?
Цитирай
#12

Като го включа да се зарежда, и ми изписва бавно зареждане. Как да го зарежда бързо, нали има такива опция?
Цитирай
#13

Няма опция, в смисъл, няма откъде да я включиш или изключиш.По скоро, проблема идва от зарядно, кабел или нещо от самия Андроид.Опитай да рестартираш, смени зарядно, кабел и т.н.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#14

Въпреки всичко, видях че се зарежда за около час и 40 мин
Цитирай
#15

Здравейте, имам друг проблем с телефона.
Горе до часа и батерията ми излезна иконата за слушалки и сега не работят говорителите, не чувам нищо при разговор. Телефона си мисли че има включени слушалки. Пробвах почистване на буксата със спирт, издухах със сгъстен въздух но все тая.
Цитирай
#16
Photo 

Здравейте !
Накой да има проблем с гърба ?
Аз вече веднъж имах този проблем - гърба му се отлепи - оправиха ми го, но след още някой и друг месец ползване отново се отлепи . Куца работа...
Чесно да си кажа ,аз съм  голям и ревностен фен  на HTC , но с последните си 2 телефона имам странни проблеми !


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC U12+
Цитирай
#17

Телефона е среден до нисък клас със малка батерия, лоша камера и надута цена.............
Цитирай
#18

и моя гръб беше отлепен, но го оправиха
смениха му USB платката, защото не искаше да се зарежда, но сега пък слушалките не работят
в сервиза са му върнали фабричния андроид, може ли да липсва някакъв дравър за слушалките?
Цитирай
#19

пак ще се отлепи, бъди сугурен.. моят вече три пъти го оправяха... следващият път ще ми върнат парите ...поне така ми казаха

HTC U12+
Цитирай
#20

HTC U11 Life получи Android 10 в Русия стана ясно от официалния форум за поддръжка на Google.
[Изображение: 51a75e3959f82b558a1858ed5edc7ab0-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)