Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся лаунчер
#1

Здравейте, след дълги години с Next Launcher мисля, че е вече за смяна. Доста похапва батерия и РАМ а и има няколко досадни бъга. В предвид, че не излизат нови версии е ясно, че няма да се оправят нещата. Разгледах в Гугъл Плей какво ново има, но нещата са станали много зле от към лаунчери. Пълно е със всякакви пискели, нуги, орео-та и подобните nova и adv. Не ми е ясно защо толкова много клонинги на едно и също нещо. Еднакви, грозни и нефункционални. Ето какво си търся:
1.Да има app drawer и да поддържа папки в него. На началния екран ми е все тая дали има папки.
2.Като задържа приложение в drawer-а да не го праща на началния екран. Супер дразнещо е. Сега са измислили и нова простотия. Като го задържиш изскача меню, ама ако тръгнеш да го влачиш пак го праща на началния екран. Е и това не искам.
3.При възможност да е без реклами или да е нещо излекувано. Масово при лаунчерите вграждат рекламите и блокерите не ги спират.
4.Да се поддържа. Да не е от тия с по-една версия.

Надявам се, че някой ще предложи нещо, което да става. Че вече няправо се отчайвам.

P.S. телефоните са ми huawei и xiaomi и вградените лаунчери не ги коментирам изобщо. Не толкова заради липсата на drawer ами напълването не една папка е толкова тегаво, че трябва да си взема отпуск да си подредя телефоните.

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Ехеее ти колко изисквания имаш към един лънчар представям си жена как си търсиш Big Grin
p.s. аз ползвам ZenUI launcher и съм много доволен.
Цитирай
#3

Nova Launcher - отговаря на всички твои изисквания. Има безплатна и платена версия, като втората може спокойно да се намери в интернет. От години го ползвам и не мисля, че ще намеря по-добър и customisable. Smile

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#4

(2018-02-21, 21:29:59)_777_ написа:  Ехеее ти колко изисквания имаш към един лънчар представям си жена как си търсиш Big Grin
p.s. аз ползвам ZenUI launcher и съм много доволен.

Само да питам как изпилзваш ZenUI launcher?  При мен не го показва в плей стора. Да не би да са го направили за 7+ андроид и защото моя е 6 да не го показва? Беше ми любимия лаунчър преди и сега не мога да го инсталирам Sad

Samsung Galaxy Ace GT-S5830(old)
Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime (Global Developer MIUI 9)
Цитирай
#5

Намери си APK във apkmirror

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

Всичко тегля от Apptoide, в момента телефона ми е с андроид 6, ползвам лънчара и на таблет с андроид 5 и нямам проблеми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)