Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Синхронизиране на контакти по групи.
#1

Здравейте. Може би неправилно си зададох въпроса в друга тема и затова сега, в разширен вид го поставям и тук.
В момента ползвам ЛГ Г4. При него, както и при предходния ми телефон ЛГ Г3 нямаше проблем, след ресет или нещо друго, указателят ми да се синхронизира с акаунта в Gmal и всичките ми контакти да излязат така, както са били при последната синхронизация, включително групирани в съответните групи с техните имена. Това последното за мен е изключително важно.
Скоро разцъквах една Нокия 8 и Хауей П10 и в полето, най-отгоре на телефонния указател, където излизат "Контакти", "Любими", "Регистър на повикванията" и др., не видях поле "Групи", както е при ЛГ. Както вече писах, за мен това е изключително важно. На Нокиата полето бе по-бедно от това на Хуауея. При първия в "Данни за контакт" може да се добави поле "Фирма", а при втория - поле "Група".
Та ето и въпроса. Ако премина на някоя от тези две марки и синхронизирам телефонния им указател с този, който имам в Gmail, дали контактите ще излязат групирани и обозначени с имената на групите така, както съм ги заложил и ползвам сега?
Предварително благодаря на тези, които ще се отзоват с актуална информация!
Цитирай
Аксесоари
#2

При Huawei след синхронизация при контакти над списъка би трябвало да са групи, но е възможно според версията на emui да е различно.Ако не държиш на стоковата програма за контакти винаги имаш възможност да инсталираш друга, а маркета е пълен с такива !
Цитирай
#3

(2018-02-18, 08:02:11)Boby13 написа:  При Huawei след синхронизация при контакти над списъка би трябвало да са групи, но е възможно според версията на emui да е различно.Ако не държиш на стоковата програма за контакти винаги имаш възможност да инсталираш друга, а маркета е пълен с такива !
Много благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)