Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Mi6 въпроси за фенер и дистанционно
#1

Здравейте,
Имам едно -  две въпросчета по работат с телефона.
Първият е за бързото пускане на фенерчета (светкавицата).
До сега само неволно съм го пускал...
Как става работата при заключен телефон?

И за инфраревд порта.  
Абе не  мога да настроя за втори телевизор и това е.  Кара ме да избера втора стая,  избирам,  и нищо не се случва...

Такива ми ти работи.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Аксесоари
#2

1. Задържаш меню при заключен екран
2. Стаята няма значение. Виж за по-нова версия на mi remote, например в m.app.mi.com
#3

И аз не мога да се оправя с това дистанционно за втори телевизор, И при мен ми иска да добавям някаква стая, обаче когато въведа името на стаята и създам нова, нищо не се случва.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
#4

Здравей колега относно фенерчето в настройките има опция да си го пускаш с даден бутон. Аз съм си го настроил да се пуска с двойно натискане на старт бутона. Намира се в настройки>допълнително настройки>преки пътища на клавиши..
За дистанционното премахни от маркета приложението Peel Mi Remote и всичко ще си дойде на мястото!
[Изображение: 814061cd0e08fde22439c609b1883d84.jpg]
#5

Евала колега, благодаря за номера с дистанционното, че и аз се нервех и не можех да добавя втори телевизор.
#6

Определено след деинсталирането на PEEL.... нещата с дистанционното заработиха както преди.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
#7

Благодаря за отговорите.
Помогнаха ми.
Иначе идеята ми за темата е да е за всякакви въпроси, на всички.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
#8

Нямаме такава политика за обща тема с всякакви въпроси, така се убива същността на форума и трудно се намира нещо когато ползваш търсачката. Така, че ако не искате темата да бъде затворена не я превръщайте в обща!

[Изображение: 21693249.jpg]
#9

(2018-02-18, 00:04:15)dp4u4umi6ev написа:  Нямаме такава политика за обща тема с всякакви въпроси, така се убива същността на форума и трудно се намира нещо когато ползваш търсачката. Така, че ако не искате темата да бъде затворена не я превръщайте в обща!
Ок,
Аз получих отговорите, които търсех. Можете да заключите темата.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)