Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде се увеличава звука на получено съобщение
#1

Здравейте. От скоро съм с въпросния модел телефон. Първите ми впечатления са много добри. Интересува ме, от къде мога да увелича звука на съобщенията ми получени от месинджер и Вайбър. Малко са ми тихичко. С Бг меню съм. Не намирам от къде да регулирам звука за тях

Xiaomi MI Note 3, Meizu MX4 PRO, Samsung Galaxy S3 NEO i9301i, HTC Desire C 
Цитирай
Аксесоари
#2

Основния звук за звънене отговаря и за силата на нотификациите
Цитирай
#3

Ти можеш да регулираш звука,  но няма полза. Звука си е доста тихичък дори и при звънене, независимо, че е усилен докрай.
Цитирай
#4

При мен доста мощно звъни
Xiaomi.eu 8.2.1
Цитирай
#5

И при мен се чува доста стабилно. Провери си да не ти е слаб самия рингтон, или каквото там си сложил да ти звъни.
Цитирай
#6

Точно заради слабото звънене си купих Mi Band 2. Върши чудесна работа.
Цитирай
#7

Мерси на всички за отговорите. Не съм увеличил звука за звънене до край. На мен ми харесва основния звук....не искам да ми е много силен. Не знаех че той също е за увеличение на другите звуци. Ще го наглася на по силничко ако трябва.

Телефона си звъни силно. Даже малко го намалих. Но звука на вайбъра и месинджера си е все така слаб. Не усещам даже да се е променил след като увеличих звука за звънене на телефона до край.

Xiaomi MI Note 3, Meizu MX4 PRO, Samsung Galaxy S3 NEO i9301i, HTC Desire C 
Цитирай
#8

И при мен е така чува се тихо с вайбър и месенджър а е на макс звукът с софтуера от търговеца съм . казвайте с какво да го флашна с flash tool
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)