Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Note 4 не се включва
#1

  Здравейте ! Smile  
Аз съм нов и се надявам да ме извините ако се изразя за нещо неправилно  Smile 
Преди време (5-6 месеца) ми подариха Samsung Note 4 (SM-N910F) та от както взех тоя телефон се включваше бавно и малко забиваше, защото и брат ми има ноте 4 и ги сравних.
Следователно му направих фактори ресет и телефона беше започнал да се включва малко по-бързо и по-малко забиваше но вследствие като го използвах и запълвах паметта той започваше да забива и да се рестартирва и да ме пуска на Download mode ли как беше.. (Не се сещам защото тоя телефон го бях захвърлил) и така пак му правих фактори ресет.. пак и пак и пак (защото беше почвал да забива и рестартирва и след като му направя фактори ресет) докато вече като го включвах в зарядното и почваше да вибрира и да се рестартирва през 3 секунди.
Последния път като му направих фактори ресет и уж беше всичко успешно и нали натиснах първото след фактори ресета и той отказа да се включи и ми беше показало някакво съобщение.. ама накрая беше с червени букви и пишеше нещо си (не помня добре даже изобщо) Api: 3 ... нещо такова ..
и оплакванията са ми че вече телефона изобщо не се включва .. пускам го на зарядното не показва нищо на дисплея (дисплея и тъчскрийна са здрави)
като го включа към компютъра ми и компютъра издава звук едно такова (извинете за просташкото но просто няма как да кача файл който да чуете) тъдъдъм се чува и май компютъра ми не разпознава телефона..
Може ли да ми дадете съвети от какво може да е тва .. аз мисля че дънната платка се е развалила Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж тук за подобни симптоми и , ако съвпадат...:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=87363

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

абе те си съвпадат ама телефона ми неще изобщо да се включва и като го свържа към компютъра ми и компютъра не го разпознава как мога да го оправя това ? Smile
Цитирай
#4

Смяна на дънна платка
Цитирай
#5

Пиши по грамотно, че много много не ти се разбира.
Цитирай
#6

Както казаха колегите смяна на дънна платка щом съвпадат симптомите с тези от моята тема. Всичко , което съм описал там е да се закрепи за известно време, явно при теб и минало това време.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)