Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с Nokia 6
#1

Вашата чисто нова Nokia 6 има проблем?
Не е за вярване, но все пак споделете тук  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблем с камерата. Пробвах да направя панорамна снимка и приложението "камера" спря... Bu

П.П след нулиране на приложението, проблема е решен.

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#3

Синът се оплаква, че тъча се смахнал и без да го докосва сам си натиска тук и там по екрана. Посъветвах го да махне стъклото, което сложил и да види как ще се държи; ако няма промяна - да направи един ресет, а ако пак няма промяна - да го носи в гаранционен сервиз.
Той обаче ми заяви, че имало четвърти вариант - да го продаде. Това ме навежда на мисълта, че може просто телефона да му е омръзнал и проблема с тъча да е измислен като оправдание Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#4

Здравейте,имате ли проблем със свързването към телевизор? Моят телефон не вижда телевизора ,със старата ми моторола няма проблем и на жена ми хуавея също няма.

Moto X Play
Цитирай
#5

(2018-06-03, 08:11:00)rady написа:  Здравейте,имате ли проблем със свързването към телевизор? Моят телефон не вижда телевизора ,със старата ми моторола няма проблем и на жена ми хуавея също няма.

Към ChromeCast устройство?
Цитирай
#6

(2018-06-03, 08:11:00)rady написа:  Здравейте,имате ли проблем със свързването към телевизор? Моят телефон не вижда телевизора ,със старата ми моторола няма проблем и на жена ми хуавея също няма.

Нали знаеш,че и двата уреда трябва да са на една и съща мрежа!
Цитирай
#7

(2018-06-03, 08:11:00)rady написа:  Здравейте,имате ли проблем със свързването към телевизор? Моят телефон не вижда телевизора ,със старата ми моторола няма проблем и на жена ми хуавея също няма.

Да... На една мрежа са вързани тела и тв, но не мога да дублирам екрана. Не ми намира тв. Пробвах на различни тв с нокиата ми не стана с други телефони нямаше проблеми...

Samsung Galaxy S2 >> SONY XPERIA Z2 >> NOKIA 6 >> NOKIA 7 plus
Цитирай
#8

Здравейте,

Днес опитаh да инсталирам Security update на телефона (андроидски ъпдейт) и сега телефона не може да се включи..Извежда следното съобщение: Your phone has ever been rooted..This may result in system instability , malware or virus attacks or privacy information leakage.

В момента не позволява дори хард ресет.

Моля за съдействие.

Поздрави,

HTC WildFire S // Asus PfonePadHD 7
Цитирай
#9

Здравейте,имам Nokia 6.1вчера сам влезе в download mode и не може да стартира по никакъв начин.пробвах с двете копчета но след рестарта влиза пак в същия режим.Някакви идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)