Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Следене на локейшън
#1

Здравейте мили хора. Извинявам се, че темата не е в правилната тема, но не бях сигурен в кой раздел точно да я пусна.
Сега на въпроса. Баща съм и имам дъщеря на 15 години. С майка й сме доста толерантни и никога не сме я ограничавали в това къде, с кого и колко време да прекарва на места различни от дома. Точно това се оказа и проблема, защото днес тя не се прибра, но написа, че ще спи в приятелка. Дъщеря ми не вдигаше, когато я търсихме по телефона, а когато звъннахме на въпросната приятелка, тя каза, че не са били заедно и не са се виждали последните няколко дни... Няма какво повече по случая да обяснявам, но това тя сама да праща локейшън по месинджър, вайбър или лацап, не е опция, защото не го прави. Въпросът ми е: Има ли такова приложение, чрез което да мога да следя къде се намира телефона по всяко време? Bu  Bu

П.С. Няма значение дали е платено или не, просто давайте предложения, защото никак не ни слуша. Ако имате пък други идеи, също бих се радвал да споделите. Желая ви успешна седмица и благодаря предварително.

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
Аксесоари
#2

Има много програми в google play за споделяне на местоположение, но може би най безобидно е да се използва споделяне в Google maps. Вероятно го има инсталирано на телефона, така че трябва просто да се включи отметката. Имайте предвид обаче че изпраща имейл когато го направите. 
Има достатъчно информация как да се направи в официалната страница на Гугъл карти.
Цитирай
#3

(2018-02-19, 10:53:28)bse07 написа:  Има много програми в google play за споделяне на местоположение, но може би най безобидно е да се използва споделяне в Google maps. Вероятно го има инсталирано на телефона, така че трябва просто да се включи отметката. Имайте предвид обаче че изпраща имейл когато го направите. 
Има достатъчно информация как да се направи в официалната страница на Гугъл карти.

Благодаря, ще го проверя. До преди малко гледах това , но доста хора се оплакват, че е просто скам(т.е. не работи, а само ти взима парите). Бих се радвал ако някой го е пробвал да даде мнениие. Отделно идеята ми е, въобще щерката да не разбира, че я следим. Аз мога да взема телефона и да извърша нужните процедури, но ако всеки път изпраща имейл, че я следя, няма да ми свърши работа. Благодаря предварително!

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
#4

Cerberus ще ти свърши работа. Въпреки това най-добре да говориш с щерката. Това със следенето е малко..... куца работа
Цитирай
#5

(2018-02-19, 11:09:30)vaso22 написа:  Cerberus ще ти свърши работа. Въпреки това най-добре да говориш с щерката. Това със следенето е малко..... куца работа

Ясно ми е... Ама говерене, говорене, говорене и накрая пак няма резултат..Затова съм тръгнал към по-сериозни мерки. Не мога да й забраня да излиза, защото по-лошо ще стане.. Сега ще го чекна това приложение! Благодаря.

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
#6

Здравей, сигурно малко късно се включвам в темата, но може пък да успея да помогна с идея.
Оставям на страна законността на това, което си решил да правиш, но като родител те разбирам.
Виж Lost Android (на Theis Borg)в Google play. Безплатен е и има много възможности.


Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#7

Бих предложил Find Device - влиза се с имейл и се следи лесно даден телефон (само трябва да са му включени местоположението и интернета).

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#8

Ако още не сте намерил програма, пробвайте така http://bfy.tw/HcQt .
При много приложения се показва иконата за включен GPS.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)