Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Battery drain след ъпдейт до Oreo
#1

Здравейте, след ъпдейта забелязвам, че батерията ми взе да пада много бързо. Направих фактори ресет, но положението стана още по-зле. Gsam програмата показва, че Kernel (Android OS) и Android System дърпат съответно 24% и 15%, което ми се струва, че не е нормално. Преди ми дърпаха по 5-6%. Някакви идея какво да го правя. Да пробвам ли пак с ресет. На kernel wakelocks двете, които точат много са wlan_rx_wake и NETLINK. Всякакви съвети са добре дошли. Телефона е стоков без руут.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-02-20, 09:40:58)smokie написа:  Здравейте, след ъпдейта забелязвам, че батерията ми взе да пада много бързо. Направих фактори ресет, но положението стана още по-зле. Gsam програмата показва, че Kernel (Android OS) и Android System дърпат съответно 24% и 15%, което ми се струва, че не е нормално. Преди ми дърпаха по 5-6%. Някакви идея какво да го правя. Да пробвам ли пак с ресет. На kernel wakelocks двете, които точат много са wlan_rx_wake и NETLINK. Всякакви съвети са добре дошли. Телефона е стоков без руут.
Моята батерия се подобри след ъпдейт! Дай някакви скрийшотово да видим как го използваш? може би трябва да изчакаш след хард ресета няколко дни да се нормализира!

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

За решаване на проблема препоръчвам още един reset след актуализация на устройството.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)