Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 7 Plus, Nokia Sirocco ... представени на 25.02

Чак пък да го разбива, хората си защитават телефоните, които имат, но като твърдиш такива неща, поне качи снимки и от 2, но то пък не е сигурно, защото може на 1 телефон да са обработени, а на другия да не са. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
Аксесоари

Че аз като бивш ползвател на iPhone 7 plus, доста разочарован останах от камерата на тъмно. И като цяло не е нещо особено. Galaxy S7-цата пък го превъзхождаше осезаемо. Не знам какво невероятно има в мнението на колегата, при положение, че Nokia 7 plus е актуален модел.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

С дефолтното приложение за камера Mi Note 3 снима не ОК вечерно време и на изкуствено осветление.
Нещата се променят коренно с Google Camera.
Цитирай

(2018-06-09, 11:39:10)Eastern написа:  С дефолтното приложение за камера Mi Note 3 снима не ОК вечерно време и на изкуствено осветление.
Нещата се променят коренно с Google Camera.

Гугъл камерата понякога пържи цветове и не дава толкова наситени такива. Без да е лоша, е прехвален софтуер. Може би при някои модели дава по-добър резултат.
Цитирай

Nokia 8 Sirocco вече се предага и  в магазините на Теленор: http://www.telenor.bg/bg/news/новият-фла...на-теленор

 
Цитирай

Цитат:Nokia 8 Sirocco може да бъде намерен в магазините на Теленор в черно на цена от 1039,99 лв. при заплащане в брой и с двугодишен договор за абонаментен план Тотал 44,99. Клиентите имат възможност да го закупят и за 54,59 лв. на месец при лизинг с двугодишен ...


Мухахахах!! Баси жалките смешници са тия.  Lol  Все се чудя дали намират все още балами да им се връзват. То това важи за всички оператори. На такъв тип оферти, трябва да им се подиграваме публично.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

В OLX се предлага за 1000 лв, но лично за мен тази оферта малко смущаваща - гаранцията била към два от операторите, т. е. по избор на купувача.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)