Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

слушалки за HTC 10
#1

Здравейте,
за съжаление както всички други преди това прецаках и тези слушалки (оригиналните в комплекта). Сега ползвам някакви поръчани от Амазон (не са hi res) и звукът е адски дървен, а телефонът е страхотен за слушане на музика и това ми е голям проблем. Интересно ми е пробвали ли сте слушалки от U11 или други USB-C слушалки на този телефон?
Цитирай
Аксесоари
#2

Човек лесно свиква на хубаво и затова си купих оригинални. Не са чак толкова скъпи за звука който възпроизвеждат.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#3

Аз си купих на Fender.. може би защото си бях свикнал на оригиналните, но сега ми се вижда малко по-кофти като звук. Съвсем малко, но HTC ми харесваха повече. Иначе тези са по-удобни.
Цитирай
#4

Пиша отново само за да бъда от помощ на хора, които биха се сблъскали с подобен проблем. Вече 3ти чифт слушалки сменям след оригиналните. Някои по-скъпи от оригиналните, други по-евтини, но като звук и комфорт оригиналните нямат равни (тези фендъра се смачкаха и станаха невъзможни за носене). Та ако ви се наложи да взимате нови слушалки - препоръчвам оригиналните отново.
Цитирай
#5

Ako жака на слушалките не ее 3.5, а е TYPE C, ще станат ли на телефона ?
Цитирай
#6

Някой може ли да ми каже от къде мога да намеря слушалки ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)