Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Контакти в Gmail
#1

Добър вечер! Някой знае ли как мога да го направя автоматично да се запазват в gmail профила контактите при записване?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
Аксесоари
#2

Добър вечер! Не знам как е на G6, но би трябвало да е същото като на V10/V20/G3.
Веднъж вече като избереш горе да се запише контакта в Google, вече всеки път ще ти стои на Google.
[Изображение: 20682286_m.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Като въвеждаш нов контакт най отгоре на имаш падащо меню в което има опции
Гмейл
Телефон
Сим
Избираш гмейл
П.С Варгала ме е изпреварил

Samsung S23+
Цитирай
#4

Това го знам. Но аз искам по време на запис на номер, да се запише директно в gmail? По дефолт ми ги записва в телефона

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
#5

Аз казвам, че веднъж като го смениш да ги записва в Google, вече всеки път ще се записват в Google освен ако пак не избереш телефон или SIM карта. Поне така е при мен на 3 LG-та.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

(2018-02-22, 19:54:42)vargala81 написа:  Аз казвам, че веднъж като го смениш да ги записва в Google, вече всеки път ще се записват в Google освен ако пак не избереш телефон или SIM карта. Поне така е при мен на 3 LG-та.
Точно така. И при G6 е същото. Запишеш ли контакт в определена директория тя остава по дефолт до следваща промяна.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#7

Извинявам се,че ползвам темата на колегата.Искам да попитам следното: Задавам определена мелодия на определен контакт,но не звъни с нея ,а си звъни със общо зададената.Контакта ми е записан в телефона.Също така задавам и снимка,но и тя не излиза.дайте съвет как да настроя,че това е първия смартфон който имам и не мога да направя следните настройки на него.Благодаря предварително.

Samsung Galaxy Note GT-N7000
Цитирай
#8

Същите контакти вероятно ги имаш записани и в SIM картата. Направи така, че да се показват контактите само в SIM картата и ги изтрий от там.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)