Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Благодаря ви за мненията. Май ще събера още някой лев за нещо по-добро. Чел съм на телефона и не става просто. Затова и искам нещо такова.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-02-25, 23:52:59)Константинов написа:  @ddqnov, и като е с реклами къде е проблемът? Да не влизаме и в темата, че рекламите се махат за има няма 5 минути, стига да знаеш как. Smile
Би ли помогнал с премахването на рекламите?
Някой линк поне къде да се чете Smile




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Цитирай
#28

Пробвай с този метод:

https://www.y42k.com/2011/10/18/block-ki...-and-free/
Цитирай
#29

(2018-02-25, 17:25:22)ddqnov написа:  ...

Ако се купува Киндъл гледайте дали е версия с реклами или без (тези без реклами са скъпи).
...

Купил съм 2 от промоциите на Amazon.de на по 80 евро (с рекламите). Начина да се оттървеш от тях официално, ако ти пречат, е следния:

1. Купуваш го с реклами.
2. Четеш си няколко дена.
3. Пишеш на съпорта, че получаваш грешка, като отвориш някоя от рекламите и не можеш да се възползваш от офертата.
4. Даваш си данните на четеца и в коя държава си.
5. Съобщават ти, че за съжаление офертите не са налични в твоята държава и единственото, което може да се направи, е да ги спрат. Ако те ти го предложат ги питаш "Ами какво правим тогава Smile".
6. Profit.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
#30

(2018-02-26, 23:15:13)tonislav написа:  Благодаря ви за мненията. Май ще събера още някой лев за нещо по-добро. Чел съм на телефона и не става просто. Затова и искам нещо такова.

Човече, точно в бюджета ти е, купувай Paperwhite. Не обръщай внимание, че е 2016-та година.: https://tablet.bg/search?utf8=%E2%9C%93&q=kindle в момента е на примоция.
Аз имам първия paperwhite и съм изключително доволен.

Имам и таблет 10 инчов. Е не става за четене на книги. Четеш, ама ако се отнесеш в четене и после никак не се чувстваш добре.
Четенето на е-инк екран си е като да четеш хартиена страница. Уникално е.
Цитирай
#31

Разговора със съпорта помогна и вече единия пейпъруайт е без реклами
Понеже имам още два вързани към моя акаунт се чудя как да процедирам.
Дали да пробвам да се свържа пак през моя акаунт със съпорта или да регистрирам нови акаунти за да не бие на очи


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Цитирай
#32

Що не пробваш метода дето ти показах по-горе? Нищо не губиш
Цитирай
#33

Понеже другите 2 киндъла не са в мен и реално няма как физически да ги пипна за да направя операцията, ще пробвам през съпорта, ако не стане, вече ще се чудя как да ги взема и да ги "пипна".

Колегата няма какво да се чуди - paperwhite е модела
Тия таблети могат да се ползват за доста други неща, но ако на човек са му мили очите - не би ползвал таблет за сериозно четене.
Аз имам 3 киндъла, отделно софтуера на киндъл е инсталиран на таблет и 2 телефона. Всичко се синхронизира с един акаунт. На компютъра конвертирам в моби с калибре, и след това със софтуерчетон"send to kindle" го пращам директно на устройствата които няма значение къде са, а само трябва да са закачени към интернет.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Цитирай
#34

Как различавате различните модели paperwhite на Kindle?

До колкото гледах има PaperWhite, PaperWhite 2, PaperWhite 3 и после обозначения с години, най-често по българските сайтове: PaperWhite 2015, PaperWhite 2016, PaperWhite 2017.

Като отворя амазон там пише просто PaperWhite.
Цитирай
#35

Paperwhite 3 e 2016. За модел 2017 не съм чувал. Амазон просто продават последния модел т.е 2016
Цитирай
#36

Всеки Kindle си има DSN номер на кутията по който лесно може да се разбере кой модел е точно. За някой модели има по няколко варианта в зависимост от това, дали има или не реклами, дали е само с WiFi или има 4G и т.н. Ако ще купуваш от човек, това е начина да разбереш кой модел взимаш. По магазините към момента едва ли има различно зареждане от Paperwhire 3 (G090).

   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#37

Благодаря за табличката.

Значи няма такова нещо като Paperwhite 2016 - български маркетинг за заблуда. Модела си е 2015 година. А това с 2017 съм го написал по инерция, защото останах с впечатление, че всяка година пускат по една генерация.
Цитирай
#38

Колеги, аз съм с Paperwhite 3 и е най-доброто за до 200лв, особено като екран.
Но марджините не можах да ги прежаля.
Може само ако се джейлбрейкне и качи Кулрийдър.
В един чужд форум (мога да дам линк към темата) се обсъждаха тези неща, но за този модел не видях дали е правено.

Не съм много в час с хакванията - някой дали може да го тества и да драсне на бг упътване?

Имаше и ресурси за направа на вграден тълковен речник (български), но пак се искаше работа със програми. Sad

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#39

От една седмица си търся четец втора ръка. Нямам кой знае какви изисквания, искам да е добра марка, ако е още в гаранция, ще е още по-добре. Някой да продава?
Цитирай
#40

Тук има доста написано по темата.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#41

Моят съвет е да си вземеш таблет, ще може да го използваш за същата цел, но и за много други неща. Виж в https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B...0%B3%D0%B8 , там има доста обяви за таблети и електронни четци втора употреба.
Цитирай
#42

Благодаря и на двамата за съветите. Ще разгледам и темата и в базара за нещо подходящо.
Цитирай
#43

Ако някое се е мераклисал на Kindle Paperwhite, днес е деня, на Prime Day:

https://www.amazon.co.uk/Amazon-Kindle-P...85JHXVQEFP
Цитирай
#44

Да, на Prime Day винаги има добри сделки. В немския амазон е още по-евтин.
https://www.amazon.de/Amazon-Kindle-Pape...pons&psc=1

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)