Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Нокиа 8
#1

И нека спомена,че след ъпдейта до орео 8.1 батерията е по-зле,поне това установих за сега,за сметка на бързината,телефона стана доста по-бърз в сравнение с 8.0

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

В този случай е добре да се върнат фабрични настройки след ъпдейта. За да се елиминира сгомнясване на някой процес след ъпдейта, който да е причина за повече смучене на батерия.
Цитирай
#3

Засега мисля аз да не връщам нищо. Ще видя колко време ще кара и тогава. Но наистина телефона работи много по-бързо. Което пък с малко по бързото точене на батерия е разбираемо.
Цитирай
#4

Някой знае ли,как да махна искането на gmail след фабрични настройки ?Хубавото е,че си знам паролата,но случайно ако я забравя,ще е много кофти..

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Какво значи искането?
Цитирай
#6

(2018-03-05, 20:07:13)Tasho2255 написа:  Какво значи искането?
Така,днес направих хард ресет на телефона,и след стартиране,ми изискваше google акаунт задължително,все едно да си отключа телефона,за да продължа стъпките на там..което за мен беше странно,искаше акаунта и паролата,странна работа

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Този Актуализаций някой римски легионер ли е?
Цитирай
#8

(2018-03-05, 21:48:41)bodonance написа:  Този Актуализаций някой римски легионер ли е?

Offtopic

Поправих заглавието Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

(2018-03-05, 20:19:06)nikiberk89 написа:  Така,днес направих хард ресет на телефона,и след стартиране,ми изискваше google акаунт задължително,все едно да си отключа телефона,за да продължа стъпките на там..което за мен беше странно,искаше акаунта и паролата,странна работа

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk

Тук почети колега >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1308048

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

(2018-03-05, 22:12:43)rado__8 написа:  Тук почети колега >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1308048
Благодаря

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Нова системна актуализация - Корекция на сигурността за 03.2018г.
Цитирай
#12

Аз все още нямам ъпдейт,към кой оператор си,въпреки,че с секюрити ъпдейта се надявах да пуснат и за камерата...

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

И при мен се получи,оператор Виваком.

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
#14

(2018-03-14, 23:05:16)nikiberk89 написа:  Аз все още нямам ъпдейт,към кой оператор си,въпреки,че с секюрити ъпдейта се надявах да пуснат и за камерата...

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk

Виваком, но апарата не е закупен от оператор.
Цитирай
#15

Дойде,секюрити ъпдейта за 1 април,и пак без приложението за камера :/

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

И аз го изтеглих, но като пускам камерата освен леко тъмна не виждам друг дефект. Снима страхотно, бърз свтофикус. Н знам според мен зависи от коя партида е. Може да са оправили камерата в произведените телефони в последните 2 месеца.. Както е и при колите. Бебешките дефекти може да са оправени. Никиберк може ли един скрийншот?
Цитирай
#17

(2018-04-12, 11:44:11)Gothic_madness написа:  И аз го изтеглих, но като пускам камерата освен леко тъмна не виждам друг дефект. Снима страхотно, бърз свтофикус. Н знам според мен зависи от коя партида е. Може да са оправили камерата в произведените телефони в последните 2 месеца.. Както е и при колите. Бе**шките дефекти може да са оправени. Никиберк може ли един скрийншот?
Скрийншот на кое? По-точно,ако е на камерата,то си снима,но бавно фокусира,и ако искаш да снимаш нещо на бързо,стават зле снимките,четох някъде в нета,че се очаква lumia pro camera приложението,да се ъпдейтне за нашите камери,но ще видим Smile

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Исках скрийншот на снимките или направо да качиш снимки.. Моя докато му пусна камерата фокусира... Явно може моята преценка да е такава. А за приложението дано ни го дадат... Колкото повече толкова по добре. Има и друго ако държиш включена камерата и се разхождаш с нея докато снимаш фокусира бавно заради разстоянието. Обаче ако снимаш бързо тоест пускаш камерата и снимаш обекта... Нямаш ядове. Но все пак не е Самсунг. Аз лично ползвам камерата веднъж в месеца и не ме бърка да я изчакам. При положение, че ми е спестила време от други операции през останалото време. Айде спирам да не спамя
Цитирай
#19

Етоо,но съм застанал мирно и не мърдам,всичките ми снимки в момента на тела,са такива,моментни нямам[Изображение: 95320d487f85a0a218dc2ad3b09b408b.jpg]

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Супер ти е снимката. Не знам приятел, при мен моментните вадя и снимам, ако мръдна телефона или си представя, че е професионален апарат стават леко нефокусирани, но иначе вадя сниммам и си фокусира. Играл съм си с много телефони, сравнявах с на една приятелка Самсунг S8 и да ти кажа доста добре се справя Нокиата. И при двата телефона насочени към едно и също място авто фокуса отнема едно и също време от включването на камерите, до самата снимка. Поне при мен. Или е такова времето, но ти не си свикнал ... или просто не знам. Или просто самото ти устройство има проблем. Но да не спамим повече Smile
Цитирай
#21

http://www.mobilebulgaria.com/news/43407...pro-camera Пуснаха ъпдейта за камерата.Надявам се,да има подобрения.

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

Някой получи ли го вече?

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
#23

(2018-06-02, 20:38:05)bystronic написа:  Някой получи ли го вече?
Аз все още,не

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

Само за определени държави за сега е пуснат - Индия и САЩ. При нас, до две седмици ще дойде.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#25

(2018-06-02, 20:38:05)bystronic написа:  Някой получи ли го вече?
Ъпдейтите се пускат поетапно, просто трябва да се изчака известно време.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)