Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Нокиа 8
#26

Ъпдейта дойде. Тегля го!
http://prikachi.com/images/434/9346434B.png
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-06-11, 12:00:56)Tasho2255 написа:  Ъпдейта дойде. Тегля го!
http://prikachi.com/images/434/9346434B.png
Идеално,почвам и аз да тегля..

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Първите впечатления са, че камерата за дневни снимки е ок, но за нощни е изключително зле! Слабо осветени, и с много шум. Нещо не са го измислили. Чудя се дали мога да направя downgrade. Телефона обаче е една идея по-добре бърз!
Цитирай
#29

Днес получих ъпдейта и аз, но не виждам разлика в интерфейса. Колкото до камерата ми харесва доста повече.

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#30

Видеото наистина дразни с този кроп. При избиране на dual или picture-in-picture кропът го няма (предполагам и EIS)...

А някой знае ли защо скоростта на затвора е ограничена до 1/2"?
Цитирай
#31

Ами най-вероятно да се появи отново в пълни параметри в следващата поправка. Иначе можеха да си запазят автоматичният режим както преди и да добавят про функциите. На автоматичен на тъмно не са осветени снимките както преди. От 4pda си свалих google camera и разликата е драстична! Всичко опира до софтуера явно. Проведох 30 мин. чат със съпорта и очаквам адекватен отговор както обещаха.
Цитирай
#32

Здравей те,
Получих ъпдейт за камерата, но като сменям режима ме изхвърля от приложението. Пише "камерата спря да работи". На някой случвало ли му се е? Махнах актуализацията на Гугъл.  Huh
Цитирай
#33

(2018-09-09, 19:55:35)Roman написа:  Здравей те,
Получих ъпдейт за камерата, но като сменям режима ме изхвърля от приложението. Пише "камерата спря да работи". На някой случвало ли му се е? Махнах актуализацията на Гугъл.  Huh

Пробвай да изчистиш кеша на приложението и да въведеш настройки по подразбиране на приложението.
Цитирай
#34

Колеги имаме актуализация, а вие си мълчите и тихо си ъпдейтвате. Или то с нокиите- чудо голямо Smile

Nokia 8
Цитирай
#35

Че това е Нокиа Smile това не е новина. Виж във форума на самсунг или друга марка си е повод за празник Smile
Само секюрити пач е това сега. Всички чакаме Пая Smile
Цитирай
#36

Колеги,имате ли представа кога ще дойде андроид 9 и за нас ?

Изпратено от моят TA-1004 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

В края на този месец.
Цитирай
#38

Утре очаквам да ми доставят нокиа 8. дали ще има проблем да се ъпдейтне до последната за момента версия на андроид, защото, предполагам, ще е на нуга.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#39

Не, няма, стига да има налична актуализацията.

 
Цитирай
#40

А дали ще я има? То е ясно, че ако я има актуализацията, няма да има проблем да ъпдейтна... Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#41

Моят като го получих миналият несец, поне 1 час теглеше, инсталираше.... Абе доста ще тегли Smile
Цитирай
#42

Ok. Въпросът е, че ги има ъпдейтит.

Моят дойде с актуализация от май на 8.1. Дали по-новите идват обновени или някой го е ползвал?

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#43

Който иска може да пробва бетата на Андроид 9. Днес я пуснаха, вече се записах за тест и сега я тегля по OTA. Ако някой иска да тества да казва да давам линк за регистрация.
Цитирай
#44

То трябваше вече официално да го пуснат! Беше за Декември началото? И аз сега се записах, та да видим, жена ми на Нокиа 6.1 я получи, ама там няма опция за избиране на начин на локализация, андроид избира дали да е GPS или GPRS! Така, че с батерията при нас не знам какео ще е положението!?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#45

От 2 часа го тествам. Засега съм доста доволен. Камерата няма много промени, както ни се искаше, но прави доста по-детайлни снимки и пак на пълна тъмнина са по-тъмни от Pixel camera. Но има подобрение.
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай
#46

След колко часа получи ОТА ъпдейта след регистрацията?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#47

Не знам ама беше много бързо. До 5 мин.
Цитирай
#48

При мен втори ден няма! На кой оператор си?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#49

На вивата. Ама може и да са я спряли за известно време, защото наплива беше голям.
Има какво да се дооправя, но е читава бетата. Камерата си е същата, което е минус на фона на обещанията.
Батерията е същата като при 8цата, тоест добре е.
Анимациите са доста по-плавни и бързи, което си е от андроида, а не че от Нокиа са направили нещо.
Ако трябва обаче да съм обективен, не е нещо кой-знае какво, че да се побъркваме всички от чакане.
Важно беше да пуснат новата обещана камера, което липсва все още.

https://youtu.be/kECQivEXH1s

Вече има случай на един потребител, който си брикна телефона при инсталация на бетата и си седи на логото и нищо не зарежда. Хубавото е че е само един от над 100 човека, които инсталираха бетата.
Така, че май е добре, че не ти дава да я теглиш Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай
#50

Май е спряна бетата, днес си писах със съпорта: Вдигнали са ръце от желаещи за бета версията!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)