Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Нокиа 8
#51

Бетата официално вече е спряна и всички тестери получихме мейл, че приключват финалната версия съвсем скоро.
Така че малко остана. Има вероятност да е преди Коледа, даже много вероятно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай
Аксесоари
#52

Някакви осезаеми подобрения или само гугъл лентата става задължителна? Аз обикновено я разкарвам, дано да има начин и при пай.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#53

(2018-12-18, 20:46:09)XAn4ETO написа:  Бетата официално вече е спряна и всички тестери получихме мейл, че приключват финалната версия съвсем скоро.
Така че малко остана. Има вероятност да е преди Коледа, даже много вероятно.

Не малко, ами не остана.

Официален Пай вече е наличен: https://nokiamob.net/2018/12/19/android-...a-8-today/
Цитирай
#54

Седмица след като HMD Global позволи на потребителите на Nokia 8 да изпробват бета версия на Android 9 Pie, компанията е готова и с финалното издание на софтуера и то вече се разпространява до всички съвместими устройства: https://9to5google.com/2018/12/19/nokia-...ie-update/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай
#55

Пълен майтап. Финалната версия е същата като бетата. Просто бързали да я пуснат тази година, защото като цяло била стабилна. Това е официалната информация от Туитър акаунта на Сарвикас.
Забележките, които сме посочили от бетата ще бъдат отстранени в следващ ъпдейт.
Цитирай
#56

То за това се правят Бета версии. Ако всичко е наред с тях се превръщат в стабилни. Нищо учудващо не виждам аз.
Цитирай
#57

Там е работата, че има малки кусури, но ще бъдат в следващата версия оправени. Просто сега бързат да пуснат Андроид 9ката. А и камерата си е почти старата, което е големият минус.

Някой да е почнал да получава декемврийския пач? Явно след това ще получим Пая.
Цитирай
#58

Охххо, те гледат държава, оператор така че, скоро няма да е ъпдейта! Една седмица си говоря със съпорта, че нямам бета, а той ми казва да опитвам, при положение, че беше спрян! Ужас!!!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#59

То съпорта им е в България, та българска му работа. Wink

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#60

Аз съм на Бета версията. Върви гладко и добре. Батерията държи повече с новата функция. За камерата няма ъпдейт.
Цитирай
#61

Е като е в БГ съпорта, що ме карат на руски или английски да си говорим? Па и хабер си нямат от нищо! Отговорите са им на шаблон!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#62

Щото е тайна къде са...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#63

(2018-12-20, 16:29:00)Tasho2255 написа:  Аз съм на Бета версията. Върви гладко и добре. Батерията държи повече с новата функция. За камерата няма ъпдейт.

Каква е тази нова функция? Тази дето я няма ли и щяла към февруари да я имаме? 

Иначе бетата не е зле има дребни бъгчета. Батерията определено не е по-добре, но не е и по-зле. Аз също бях с нея, но се върнах на 8.1, за да чакам уж финалната, която излезе бетата Smile

Секюрити пача за декември дойде. Странно само защо не дойде с пая.
Цитирай
#64

(2018-12-20, 17:21:54)XAn4ETO написа:  Каква е тази нова функция? Тази дето я няма ли и щяла към февруари да я имаме? 

Иначе бетата не е зле има дребни бъгчета. Батерията определено не е по-добре, но не е и по-зле. Аз също бях с нея, но се върнах на 8.1, за да чакам уж финалната, която излезе бетата Smile

Секюрити пача за декември дойде. Странно само защо не дойде с пая.
Мисля, че не е трябвало да се връщаш на 8.1, а най-вероятно ще получиш кръпка, която да ти мине към официалният пай.
Цитирай
#65

Усетих се, ама го направих, с надеждата да е нещо като чиста инсталация, а не върху бетата. Ама карай.
Цитирай
#66

Нещо не виждам причина да минавам на пая. Мога да живея прекрасно и без лентата на Гугъл дето не може да се махне. 8.1 си ме устройва за момента. Виж около 9.1 може да се поогледам има ли влак, няма ли Smile
После какво пречи да си чакам десятката.

Nokia 8
Цитирай
#67

Споко, минавай на 9ката. Лентата я няма за Нокиа 8. Днес го пуснаха ъпдейта и вече цяла западна Европа го полупава. Ние сме довечера или утре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай
#68

(2018-12-21, 17:24:57)ivanrd написа:  Нещо не виждам причина да минавам на пая. Мога да живея прекрасно и без лентата на Гугъл дето не може да се махне. 8.1 си ме устройва за момента. Виж около 9.1 може да се поогледам има ли влак, няма ли Smile
После какво пречи да си чакам десятката.


А за каква десетка говорим на нокиа 8?

EDIT:
Между другото, още на обяд ми дойде ъпдейт за сигурност за декември.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#69

(2018-12-21, 18:06:25)XAn4ETO написа:  Споко, минавай на 9ката. Лентата я няма за Нокиа 8. Днес го пуснаха ъпдейта и вече цяла западна Европа го полупава. Ние сме довечера или утре.

Ахааа по ревютата се оплакаха ама вярно на 6.1 го показваха.

А пък десятка е ясно, че няма да има за нас ама какво пречи да я чакам Smile

Nokia 8
Цитирай
#70

Може и да има 10ка, защото догодина октомври се навършват 2 години от датата на пускане на пазара. А те обещаха поне 2 години актуализация на Андроида и 3 на сигурността.
Така, че има надежда.

Защо се бави при нас толкова? В Румъния вече го получават.

Някой в България?
Цитирай
#71

И в Малайзия и Виетнам го получиха! Ние сме след Албания, ако не и след Сирия! Не ни бръснат за нищо Българите!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#72

Най-много ни уважават и ни го пазят баш за коледен подарък. Wink

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#73

Весели празници колеги!!!
Е, ще има или да, ъпдейт? Чета в XDA,че вече чакат поправки, ние за китайската нова година ше се доредим!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#74

То по-добре, че няма. Аз се радвам, че се върнах на ореото. Ама то в доста страни няма. Нещо са я спрели. Има нещо гнило.
Даже и на най-големия им пазар Индия, хората се питат, защо никой нищо не получава. Май се усетиха, че правят пълна глупост да пускат бетата като финална.
Цитирай
#75

Писахме си със съпорта и понеже съм на бета ги питах кога да очаквам официалната версия. Казаха след 2-3 седмици.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)