Анкета: Кой ви допада повече - Нямате права да гласувате в тази анкета.
xperia xz1 compact
66.67%
8
66.67%
Galaxy s7
33.33%
4
33.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

xperia xz1 compact vs galaxy s7 ?
#1

Ми голяма дилема ме е налегнала.
В момента имам тези 2 телефона с опция право на връщане. Запознат съм добре с плюсовете и минусите им, харесват ми много, но само единият мога да задържа. Пуър юзър съм и всичко в телефона е важно за мен. Така че, това че единият има по добра камера,  пък другия повече мощност(примерно) не накланя везните на никъде.
Очаквам от вас просто да посочите вашият избор с кратки аргументи. Наистина не мога сам да се реша и вашите мнения може да  ми помогнат.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#2

XZ1 compact единствено заради поддръжката бих казал. По-нов модел е.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Аз в момента сменям Ноут 8 с Компакта. Първо, писна ми от стъклени чупливи телефони, сонито ми е много по-удобно като размер и смятам, че камерите му са силно подценени, особено в ръчен режим. Второ, сериозно съм ядосан на Самсунг за ценообразуването и почвам да се чувствам леко будала. Наесен трябва да дам 2500 за новия Ноут ли ??? Двата телефона вършат абсолютно ЕДНАКВА работа, избери си по-удобният за теб ...
Цитирай
#4

XZ1C - самата концепция за мини-флагман ми харесва много. Имаш си всичко в много по-удобен размер. Зрението понякога, предопределя и диагонала на дисплея - 4,7“ може да дойдат малко.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#5

(2018-02-24, 20:59:49)dardanov написа:  Аз в момента сменям Ноут 8 с Компакта. Първо, писна ми от стъклени чупливи телефони, сонито ми е много по-удобно като размер и смятам, че камерите му са силно подценени, особено в ръчен режим. Второ, сериозно съм ядосан на Самсунг за ценообразуването и почвам да се чувствам леко будала. Наесен трябва да дам 2500 за новия Ноут ли ??? Двата телефона вършат абсолютно ЕДНАКВА работа, избери си по-удобният за теб ...
Мдаа, размера и формата са много важен фактор. Аз можех да купя s8 вместо 7 за много малка разлика в цената. Но тая дължина и извивка са кофти. Имах първия Едж и само дето не му направих стойка от тел че да не го изтърва ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#6

+1 SONY Xperia XZ1 Compact, по-нов модел е, повече актуализации ще получи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)