Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S Plus 2011 Edition ( i9001 )
#1

Нека гордите собстшеници на този модел да обменчме мнение тук. Smile

Samsung Galaxy S => Samsung Galaxy S Plus => Samsung Galaxy S III => Samsung Note 3 => Samsung Note 4 5.1.1
Цитирай
Аксесоари
#2

Засега май сме само 2-ма :unknw:
Цитирай
#3

здравейте, ставаме 3-ма. На моя батерията му неможе да изкара и ден, не го чопля особено много, дори рядко говоря от него, затварям всички приложения от диспечера, изключих всякакви емайли и тем подобни ненужни неща, обаче батерията пада яко дори когато не го ползвам. Някой да има идеи защо се получава така?
Цитирай
#4

Включил ли си да ти е само на 2G? И другото WIFI, за това се сещам...

Xiaomi mi5 64GB
Цитирай
#5

Не съм го включвал само на 2G. Мисля че интернета ми е през 3G-то, ще опитам. Благодаря за инфото.
Цитирай
#6

3G си точи стабилно батерията, такаче когато не използваш мобилния интернет минавай на 2G и спирай packet data

Xiaomi mi5 64GB
Цитирай
#7

Спрях го, същата работа :unknw:
Цитирай
#8

и моят долу горе е така Smile 25 часа и е аут .. Сега сложих една програмка андроид асистент, която е върши работа за доста неща, а аз най-вече я ползвам за спиране на приложения който не ми трябват. Дано да има някаква промяна Smile Не че на мен ми пречи да го зареждам всеки ден, ама все пак защо да е така Smile
Цитирай
#9

Значииии здравейте първооо Smile Вчера направих някой промени по телефончето Wink Първо му сложих андроид асистент и го настроих да килва всички приложения който не ми вършат работа или не са ми нужни още при включване на телефона Smile След това влезнах в мрежовите настойки и избрах само ГСМ, смисъл да не ми търси 3г мрежа понеже все още нямаме обикновена мрежа на 100 % пак камоли 3г Smile за 19 часа работа на телефона батерията му е паднала с 8 % Wink
Цитирай
#10

Мисля, че е врме да започнеш да се радваш на телефона и да му използваш възможностите както трябва.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

Аз си го купих моя преди 7-8 дни зареждал съм го два пъти от абсолютно паднала батерия по 20-на часа. Издържа ми някъде около 2 дена и половина със средно "ръчкане"

neron_23 написа:здравейте, ставаме 3-ма. На моя батерията му неможе да изкара и ден, не го чопля особено много, дори рядко говоря от него, затварям всички приложения от диспечера, изключих всякакви емайли и тем подобни ненужни неща, обаче батерията пада яко дори когато не го ползвам. Някой да има идеи защо се получава така?

Sony Xperia Z3 dual Black Edition
Цитирай
#12

neron_23 написа:здравейте, ставаме 3-ма. На моя батерията му неможе да изкара и ден, не го чопля особено много, дори рядко говоря от него, затварям всички приложения от диспечера, изключих всякакви емайли и тем подобни ненужни неща, обаче батерията пада яко дори когато не го ползвам. Някой да има идеи защо се получава така?

Пробвай да си сложиш Juice defender

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#13

Сложих-промяна няма.
Цитирай
#14

Значи не го оставяш да си почине Big Grin Моя вече е на 1 ден и 18 часа и е на 69 % и съм си го човъркал не е като да ми седи само в джоба Wink
Цитирай
#15

Ето тук намерих 3 версии на фирмуера Wink http://www.samfirmware.com/WEBPROTECT-i9001.htm
Цитирай
#16

Нямам време да го чекам, а и да искам няма как понеже ми пада батерията.
Цитирай
#17

Здравейте , аз съм нов потребител на андроид (galaxy s plus) .Искам да попитам възможно ли е rootvaneto на телефона и ъпдейт от 2.3.3 на 2.3.4. Android
Цитирай
#18

Влез в Wireless and network /mobile networks//network mode и избираш GSM ONLY.
После влез в настройките на дисплея от там задай на brightness тикчето за automatic, и дай назад. По надолу в менюто има power saving mode цъкни и него . Изтегли си програмка примерно аз съм с андройд асистент, и в стартъп мениджър изключи всички приложения който не са ти необходими Smile На мен преди това батерията ми държеше максимум 23 часа, но вече 3-4 дни с wifi цъкнане на игри не по 1 час де и си ми държи много прилично Smile
Цитирай
#19

А как мога да си запазя снимка от нета (save as)?
Цитирай
#20

Цъкаш върху снимката задържайки докато не ти отвори едно меню и цъкаш save image Smile
Цитирай
#21

Явно малко съм държал. За напред ще съм по-упорит :power:
Цитирай
#22

Хахха да сега пробвай тези работи който съм ги написал и ще видиш че ще ти държи батерията Wink
Цитирай
#23

По-бива, ама пак не е кой знае какво :thumbup:
Цитирай
#24

velin написа:Здравейте , аз съм нов потребител на андроид (galaxy s plus) .Искам да попитам възможно ли е rootvaneto на телефона и ъпдейт от 2.3.3 на 2.3.4. Android
Можеш. Даже може да го root-неш и unroot-неш за секунди. Няма официален 2.3.3 още за нашия телефон, но пак може да качиш 2.3.4.
Цитирай
#25

Здравейте,кажете моля усеща ли се разликата спрямо по-стария Галакси С?Споделете впечатления! Smile

HUAWEI P20 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)