Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S Plus 2011 Edition ( i9001 )
#26

vendes написа:Здравейте,кажете моля усеща ли се разликата спрямо по-стария Галакси С?Споделете впечатления! Smile

Идва с по-нов Android (2.3.3), батерията е 1650mAh, а процесора е 1.4GHz. Това е може би главното, има и други, но „дребни“ неща.
Цитирай
Аксесоари
#27

А ти 2.3.4 ли си , рутнал ли си го? Можеш ли да ми дадеш по-подробни разяснения.
Цитирай
#28

neron_23 написа:По-бива, ама пак не е кой знае какво :thumbup:


Значи лъжеш че телефона не ти е постоянно в ръцете Rock :bow: :cheers:
Цитирай
#29

karo_96 написа:
velin написа:Здравейте , аз съм нов потребител на андроид (galaxy s plus) .Искам да попитам възможно ли е rootvaneto на телефона и ъпдейт от 2.3.3 на 2.3.4. Android
Можеш. Даже може да го root-неш и unroot-неш за секунди. Няма официален 2.3.3 още за нашия телефон, но пак може да качиш 2.3.4.

Я кажете как става тая магия :cheers:
Цитирай
#30

ctoyan написа:
neron_23 написа:По-бива, ама пак не е кой знае какво :thumbup:


Значи лъжеш че телефона не ти е постоянно в ръцете Rock :bow: :cheers:

Включа ли интернета пада на секунда с процент, свалянето на по-голям аигра от маркета е мечта.
Цитирай
#31

Имаш ли инфо как става руутването и ънруутването , също така и ъпдейта.
Цитирай
#32

Здравейте,да ви кажа при мене не издържа и 12 часа но го ръчкам постоянно както и ползването ми на stream е постоянно Confusedtupid: Android
Цитирай
#33

Писането на Кирилица е задължително. Напиши го на Кирилица и веднага някой ще ти отговори.
Цитирай
#34

при мен издържа 8 часа, но мисля да си купя http://www.ebay.com/itm/6600mAh-Portable...1e65f5d12c
Цитирай
#35

Kra5i написа:при мен издържа 8 часа, но мисля да си купя http://www.ebay.com/itm/6600mAh-Portable...1e65f5d12c

Здравейте момчета!

Не купувайте такива батерии. Ако не пипаш телефона може да издържи над седмица с тази батерия. 1650mAh са предостатъчни. Освен това с тази батерия, капака отзад е огромен и телефона като цяло няма да изглежда много добре (поне съм виждал 3300mAh за Galaxy S I9000 и отзад капака е издут доста).

Това, че ви пада батерията, не е от телефона или батерията. И аз го имах този проблем и той идва от версията на android. Ако не се лъжа, ако сте с I9001XXKF8 има "battery draining" бъг. До колкото съм чел, проблема не е единствено там, но и в други 2.3.3 версии за I9001.

Сложете си 2.3.4 и едва ли ще имате такива проблеми. За момента, не може да се ъпдейтне с KIES, защото незнайно защо I9001XXKP4 го дават като 2.3.3 и Ви казва, че сте с последна версия (2.3.3), дори и в samfirmware.com го пишат така, но реално е 2.3.4.

Ето един screenshot.

[Изображение: 4299.png]


* * * * * * * * * * *

Редакция: Ако не става пак, ударете един factory reset, всъщност го направете преди да ъпдейтнете и вижте. Може би имате някаква програма която Ви яде батерията.
Цитирай
#36

Батерията е въшна USB.Ще опитам да го ъпдейтна в момента съм с 2.3.3 .
Цитирай
#37

Някои може ли да напише как се ъпдейтва, че не мога още да се опрашя с тоя android.
Цитирай
#38

Сложете си 2.3.4 и едва ли ще имате такива проблеми. За момента, не може да се ъпдейтне с KIES, защото незнайно защо I9001XXKP4 го дават като 2.3.3 и Ви казва, че сте с последна версия (2.3.3), дори и в samfirmware.com го пишат така, но реално е 2.3.4.

Ето един screenshot.

[Изображение: 4299.png]


* * * * * * * * * * *

Това с 2.3.4 за батерията е така. Искам да питам само I9001XXKP4 ли е 2.3.4 или и по новия I9001XXKG3 реално е друга версия от написаната в samfirmware.com 2.3.3. И ако е различен някой пробвал ли го е.

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай
#39

моя въобще не открива ъпдейт
Цитирай
#40

neron_23 написа:моя въобще не открива ъпдейт

А прочете ли внимателно мнението ми ? Kакто и там казах, с KIES ако се опитваш, нищо няма да открие. Smile
Цитирай
#41

Цъкам на актуализацич на софтуера. Друго интересно е че са ми изчезнали снимките от камерата без да ги трия :confused:
Цитирай
#42

neron_23 написа:Цъкам на актуализацич на софтуера. Друго интересно е че са ми изчезнали снимките от камерата без да ги трия :confused:

Ох, няма да стане така ъпдейтването. Трябва да си дръпнеш I9001XXKP4 (ако искаш 2.3.4) и да флашнеш през Odin 4.43.
Цитирай
#43

Не ми се отдава тая работа :facepalm:
Цитирай
#44

neron_23 написа:Не ми се отдава тая работа :facepalm:

Ами, тогава по-добре недей, ако някой не ти помогне. Да не си brick-неш телефона и да сме виновни ние :S
Цитирай
#45

Само аз мога да съм си виновен ами работата е че представа си нямам как става. Гледах некви клипове в туба дyржах коповете Lock
Цитирай
#46

Обръщам се към знаещите. Моля някой да се наеме както при I9000 да опише процедурата по флашване на телефона ни. Ако може да опишете и разликите в CSC за вариантите в http://www.samfirmware.com/WEBPROTECT-i9001.htm. И ви моля без препратки към ЕN сайтове не всички знаем чужди езици.

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай
#47

Искаш да кажеш че с 2.3.4 батерията кара по-дълго ли? Наистина дайте по-подробна информация как се праяви работата.



karo_96 написа:
Kra5i написа:при мен издържа 8 часа, но мисля да си купя http://www.ebay.com/itm/6600mAh-Portable...1e65f5d12c

Здравейте момчета!

Не купувайте такива батерии. Ако не пипаш телефона може да издържи над седмица с тази батерия. 1650mAh са предостатъчни. Освен това с тази батерия, капака отзад е огромен и телефона като цяло няма да изглежда много добре (поне съм виждал 3300mAh за Galaxy S I9000 и отзад капака е издут доста).

Това, че ви пада батерията, не е от телефона или батерията. И аз го имах този проблем и той идва от версията на android. Ако не се лъжа, ако сте с I9001XXKF8 има "battery draining" бъг. До колкото съм чел, проблема не е единствено там, но и в други 2.3.3 версии за I9001.

Сложете си 2.3.4 и едва ли ще имате такива проблеми. За момента, не може да се ъпдейтне с KIES, защото незнайно защо I9001XXKP4 го дават като 2.3.3 и Ви казва, че сте с последна версия (2.3.3), дори и в samfirmware.com го пишат така, но реално е 2.3.4.

Ето един screenshot.

[Изображение: 4299.png]


* * * * * * * * * * *

Редакция: Ако не става пак, ударете един factory reset, всъщност го направете преди да ъпдейтнете и вижте. Може би имате някаква програма която Ви яде батерията.

Sony Xperia Z3 dual Black Edition
Цитирай
#48

Никой не издава тайната Dance
Цитирай
#49

neron_23 написа:Никой не издава тайната Dance

Каква тайна?
Цитирай
#50

Стъпка по стъпка как се руут-ва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)