Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Таблет до 200лв
#1

Здравейте колеги. Имам въпрос относно избора на таблет за вкъщи до 200лв. В момента сме с Lenovo tab2 a7-10, обаче вече стана малко бавен, защото е с 1gb ram все пак и mediatek процесор. Ще се използва от майка ми за интернет и facebook. Спрял съм се на Huawei Mediapad t3 8 (2gb ram) и Lenovo Tab4 8. Като ги разгледах са доста подобни като характеристики, да не кажа и еднакви. Та дайте други предложения, ако има такива и дали си струват тези двата. Гледам ги в olx, защото нови са към 300лв.
Цитирай
Аксесоари
#2

По - добре и вземи един лаптоп за 300 лева.
Цитирай
#3

Колега има компютър вкъщи. Както виждаш питам за таблет. Моля за мнения само по темата, ако е възможно.
Цитирай
#4

Доста сходни са. Да не кажа едно и също нещо. Според мен Huawei. Леново са с доста бъгав софт. Поне от личния ми опит.
Единствено виждам разлика във видеото в лека полза на Huawei-a
Цитирай
#5

Аз снощи разгледах малко повече и се оказа, че на Huawei T3 8-цата му държи доста повече батерията. Това е горе долу разликата.
П.П. Купих преди час Huawei-я, чисто нов с 2 години гаранция от olx. За момента съм очарован. Snapdragon процесора се справя отлично и с 2gb ram хвърчи. Да се надявам да се хареса и на майка ми, която ще го ползва. Заключвайте темата.
Цитирай
#6

Честито! Със здраве да се ползва
Цитирай
#7

Колега как ти се струва таблета за четене на книги, от към цветоподаване и резолюция? Натоварва ли очите?

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#8

Ами като цяло колега не съм го ползвал много, като няма и да го ползвам. Заредих го и го разцъках около час-два и го прибрах в кутията. Иначе като резолюция и самия екран като цяло ми се струват доста добри, като се има предвид цената на таблета. За малкото време, което съм го ползвал съм очарован от машинката. Другото също, че батерията ми се струва, че ще кара МНОГО Big Grin Ще се ползва само на wi-fi вкъщи, като и аз само така го ползвах и е трудно да му се бутне батерията, освен ако не го натоварваш много, разбира се.
Цитирай
#9

Таблет до 200 лв. е пълна глупост. Какво можеш да правиш с него?  Аз ползвам 10'1 inch таблет и на мен компютър не ми трябва. Гледам си онлайн филми на него. И тук чатя с него... Той е LTE и говоря по Viber с USA с него.
Цитирай
#10

Айде сега. Може да правиш същите неща. То по принцип с таблет не можеш да правиш кой знае какво така или иначе. Ни рак, ни риба
Цитирай
#11

Ами за 200лв да ти кажа си е доста добре таблета. За мен лично таблета е глупост, но на майка ми и е много по-удобно на по-голям екран. Не искаше 10 инча, затова и взехме 8.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)