Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Време за зареждане на Pixel 2XL
#1

Здравейте колеги.Имам го телефона от 2месеца и ми прави следното впечатление.Зарежда се не по-малко от два часа и половина,а днес цели четири часа???
Как е при вас,или къде е проблема.
Цитирай
Аксесоари
#2

това е много странно. предполагам ако зарядното ти е оригиналното има някакъв проблем или с него или със самия телефон. а как ти държи батерията - бързо ли се изтощава? Възможно е и някое приложение да точи постоянно докато се зарежда, но предполагам, че това щеше да окаже влияние и на самото време на ползване. моя ако не го бутам за час и половина е готов. (имам малкия модел)
Цитирай
#3

Аз по-скоро мисля, че си ударил known issue - https://www.androidpolice.com/2018/02/18...esnt-tell/

iPhone 14 Pro
Цитирай
#4

Благодаря ви за бързияте отговори.
Наистина го зареждам на студено място.А последният път (4часа)бях го сложил на перваза на външния прозорец.Явно моя грешка.Иначе като се зареди,държи около 4 дни с 5-6часа СОК.Много съм доволен от телефона.
След време ще пиша.
Цитирай
#5

не очаквах да си го зареждал навън (което по това време на годината е около 0 и под 0 градуса). ами както каза колегата може и от това да е, пробвай на нормална температура, ако все още не е наред пробвай, ако искаш и заводски, но ако и това не помогне предполагам е в гаранция.
Цитирай
#6

Еееее,чак на вън не,но в статията го пише добре.Явно трабва да е по-топъл.
Надявам се с ъбдеит да го успокоят.Зареждм GSM-ми от 20 години във всякакви условия,но.....ОК.Разбрах как да действам.Ще пиша.
Цитирай
#7

Здравейте,инсталирах приложението Battery Monitor за следене на температурата.При 22 градуса и 10% заряд,при включване с оригинално зарядно и кабел оооо чудо-час и педесет минути.След точно толкова телефона бе зареден!Явно се влиае от температурата.Дано го оправят.
След 40мин. бе зареден на 70%.Чудесно!!!
Благодаря на" Константинов"за бързият и точен съвет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)