Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Реновиран Note 8 от Ebay?
#1

Привет! Понеже адски много искам да се сдобия с телефончето, но нямам достатъчно пари, гледам в Ebay вървят реновирани по около 900 лева. Някой купувал ли е реновиран телефон от там и как са нещата? Кой е по-добрият вариант - втора ръка от България или реновиран от Ebay?

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, аз не бих рискувал за реновиран, а предполагамсе чака доста. В БГ с оставаща гранция ми звучи доста по-добре, но провери и gosmart.bg аз от там си взех моя на доста добри пари, а и още четирима мои приятели си взеха от там телефони и сме доволни. Иначе успех и телефонът определно си залужава. Smile
Цитирай
#3

Внимавай само да не е някаква скъпа реплика. Напоследък започнаха да правят доста близки с оригинала и човек лесно може да се обърка.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#4

И аз бих те посъветвал за втора ръка от България с остатъчна гаранция, която в най-лошия случай ще е година и половина.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#5

Определено от България.
Внимавай с тоз eBay и телефони, китайците и индийците продават всичко оригинално Smile

П.С:
Виждал съм обява за кабел, най обикновен USB кабел, на картинката телефон с описанието му. И $200, така хората мислят евтин телефон, а то скъп кабел.
Прегледай описанието преди да правиш каква то и да е транзакция на пари...
eBay има славата за така наречените "скамери".

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

На твое място не бих рискувал.
Изчакай още един два месеца и си купи нов телефон,сега може да се намери на около 600€.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#7

Ти луд ли си телефон втора къка от ибей, втора ръка само по еконта с преглед за да му тестваш всико. От ибей са ме мамили с 25$ и направо не можах да повярвам, добре че пейпал ми ги върна защото за въпросния търговец се доказа че е измамник и имаше стотици оплаквания.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#8

Аз също препоръчвам от Бг да си го вземеш колега телефона. Най добре да си е новичък, ти да го разопаковаш от кутията.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#9

Аз пък се чудя...хора, защо си надценявате възможностите? Погледни Xiaomi Mi6....

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)