Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло Samsung Galaxy S8+
#51

Може да решите спора ако просто някой се обади/пише на Самсунг БГ и зададе, конкретния въпрос- "Продават ли се свободно, оригинални резервни части, като дисплеи и т.н" ?

                                                                    
Цитирай
Аксесоари
#52

И ако Самсунг България не продават, означава ли, че и Самсунг Китай не продават?
Който иска да си доказва, мен не ме интересува.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#53

Един въпрос към запознатите:понеже имам няколко драскотини по дисплея,ако го пратя в сервиз,целия дисплей ли ще сменят или само стъклото?
Благодаря.
Цитирай
#54

Целият.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#55

В комплекта освен дисплея със стъклото, се включва и страничната рамка.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#56

Благодаря.
Цитирай
#57

..не знам даже, дали и батерията не сменят

                                                                    
Цитирай
#58

Здравейте!Бих искал да попитам някой,който е със силиконов протектор,дали побелява дисплеят.Преди месец слагах (марков и то) стъклен и дисплеят (черното) стоеше като на LCD.Мисля за силиконов сега,но дали и той повлиява на цветовете (казват ми,че е прозрачен)?Благодаря.
Цитирай
#59

Всичките протектори, които аз съм срещал от силиконовите са показвали този ефект. Даже и уж оригиналното самсунгово фолио, пак така.
Този ефект се избягва с качествен стъклен протектор, които за този модел телефони са рядкост и са скъпи.
Сигурен съм, че си пробвал уж марков, ама някой до 30 и нещо лева. Затова си мислиш, че си слагал качествен, съдил си по цената. А реално за този модел телефони качествен стъклен протектор струва над 100 лева или поне аз лично не съм срещал по-евтино решение. Аз ползвам скъп протектор, който се лепи с лепило на екрана и мога да ти потвърдя, че екрана няма и помен от подобен ефект. Цветовете също са непроменени.
Цитирай
#60

Аз ползвам един "уж" качествен,но го има ефекта като на LCD.Вечер по не се забелязва,но през деня си личи,определено прави дисплея по-блед.Свикнах му вече,но си е кофти.Ще го изчакам да се потроши по краищата и ще видя какво ще взема.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#61

(2018-06-21, 14:33:21)vesoisthebest написа:  Аз ползвам един "уж" качествен,но го има ефекта като на LCD.Вечер по не се забелязва,но през деня си личи,определено прави дисплея по-блед.Свикнах му вече,но си е кофти.Ще го изчакам да се потроши по краищата и ще видя какво ще взема.

Мерси.Значи се отказвам.Ще го ползвам така.

(2018-06-21, 14:03:39)hollyshit написа:  Всичките протектори, които аз съм срещал от силиконовите са показвали този ефект. Даже и уж оригиналното самсунгово фолио, пак така.
Този ефект се избягва с качествен стъклен протектор, които за този модел телефони са рядкост и са скъпи.
Сигурен съм, че си пробвал уж марков, ама някой до 30 и нещо лева. Затова си мислиш, че си слагал качествен, съдил си по цената. А реално за този модел телефони качествен стъклен протектор струва над 100 лева или поне аз лично не съм срещал по-евтино решение. Аз ползвам скъп протектор, който се лепи с лепило на екрана и мога да ти потвърдя, че екрана няма и помен от подобен ефект. Цветовете също са непроменени.

Не съм гледал цената.Просто момчето от сайта каза,че е с S9 и ползва същия.Качествен бил и т.н.Струваше 30 и нещо с доставката.
Цитирай
#62

hollyshit, вероятно визираш единствено Whitestone Dome под качествени протектори. Интересно, рейтинга му в amazon (.de, .co.uk) не е никак висок и има доста негативни ревюта.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#63

Мене чужди мнения не ме интересуват. Важното е на мен да ми хареса. Аз още когато го взех цяло ревю изписях за него. Всичките плюсове и минуси, без фенщина и подобни глупости. Мина доста време и протектора не е мръднал. Прилича на нов. От това какво повече да искам?
А не е да не съм гледал  куп други, все хвалени...
Цитирай
#64

Аз го взех от тукашен онлайн магазин.Обадих се,попитах,поръчах и така.Дори на снимка не го бях виждал.Марката не помня.Между другото още при разопаковането не ми хареса,има две черни ленти горе и долу.Очаквах да е напълно прозрачен и така или иначе щях да го махна.
Цитирай
#65

То черните ленти, ако са добре направени си става много добре. Лошото е, че тези протектори, които съм гледал черните линии не са били добре направени. На други протектори, чийто линии са изпипани пък имаха друг дефект-протектора се лепи само по краищата. А това води след себе си лоши проблеми, като отлепване по средата, навлизане на прах и балонен ефект с пукане при всеки допир. Грозно и непрактично, губи се чувствителността на тач скрийна и прахта в 'балона' шкури дисплея.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)