Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло Samsung Galaxy S8+
#26

Колко ти излезе дисплея колега?

Милан
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,

https://www.aliexpress.com/item/ORIGINAL...autifyAB=0

Някой да препоръча сервиз в София......
Цитирай
#28

174$ * 1.65лв. = 287,1лв. без ДДС и без мито, които ще трябва да се начислят + цената за подмяната ... интересно ми е колко ли ще излезе?

Тук в БГ в оторизиран сервиз не беше ли 480лв. всичко с ремонта + продължаване на гаранцията и запазване на водоустойчивостта?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#29

Аз го взех за 143х1.65=235лв,и информацията ми за смяната му ще е 30лв макс,просто се чудя къде да я направя
Цитирай
#30

Сръчко или бившето К енд К сервиз... без City tel пълна боза са грам ги няма може да попиташ и Solaris service доста съм доволен от тях работят с еконт Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#31

Във Сръчко няма да му извършат ремонта със част, закупена от друго място. Друг е въпроса, че много силно се съмнявам дисплея да е наистина оригинален, каквото и да пише и колкото и да гарантират за това. И за 200 лв. разлика се прощава и със гаранция и рискува качеството на дисплея да е лошо. Аз не бих рискувал, но човека си знае...

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#32

@ivan_vylka и аз това имах в предвид, но ще е интересен резултата!

@cvetanvas Да разбираме, че си минал метър с данъците?

Дано наистина е горила и е качествен!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#33

Здравейте,

Дисплея е 100% оригинален,дисплея дойде в пощата без ддс и мита.

Поздрави
Цитирай
#34
Smile 

Аз поръчах от друг продавач в алиекспрес дисплей с рамка, дойде за 2 седмици от Китай. По стъклото нямаше никакви следи от използване, но по рамката се забелязваха леки такива, тоест или е бил рециклиран или просто изтърбушен оригинален телефон. По рамката си бяха всички копчета, термолепенки, високоговорителя на слушалката и праха по дупките. Прехвърлих вътрешността от моя на пътешественика от Китай и всичко стана перфектно, отново е в играта  Wink

Каквото дойде
Цитирай
#35

(2018-05-19, 09:58:27)zootv написа:  ... или е бил рециклиран или просто изтърбушен оригинален телефон...

Това звучи приемливо. От горния пост останах с впечатлението, че нвият дисплей е закупен "в кутийка". Самсунг не продават такъв продукт. Как може търговецът да се е сдобил с такъв - предположих да е бил бракуван, поради някакъв дефект и изнесен от завода; или сред първите тестови бройки, които не са били предназначени за устройствата в търговската мрежа; или пък е редовен, но изнесен; да е бил в сервиз за монтаж, но да не е монтиран ... или менте ... добра реплика ...

@cvetanvas, по какво съдиш, че е оригинален? Аз не споря с теб, интересно ми е Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#36

Какво значи Самсунг не продавали такъв продукт?
В магазина на Самсунг няма да го намерите, да. Хората си имат канали, може да е майстор в официален сервиз и да ги изнася, варианти много.

А дали е оригинален - ами ако някой може да произведе амолед с качеството и резолюцията на Самсунг, че той е готов за световния пазар, не е нужно да продава ментета на Самсунг.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#37

Няма такъв вариант ! Отдавна Самсунг приеха практиката, резервни части само на оторизирани сервизи(Булграм и КиК за Б-я), без свободна продажба и т.н.

                                                                    
Цитирай
#38

И аз така знам. Затова ми е съмнително от друго място да е оригинален....камоли от Алиекспрес точно Smile

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#39

В грешка сте, от много други места също може да се купи оригинален дисплей на Самсунг.....В Алито няколко търговци също продават оригинални дисплеи, не знам защо се учудвате .
Цитирай
#40

Ок, вземи един “оригинален” дисплей от AliExpress и го сложи един до друг със сваления счупен дисплей на който и да е марков телефон. Няма да има нищо общо в качеството на изработката и  на лентови кабели, букси и т.н. Познавам вносители на такива “оригинални” дисплеи. Е мерси, ама колкото и да са ми приятели няма да им дам със пръст да ми пипнат телефона.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#41

Добре, щом българските търгаши внасят реплики, значи в целия свят всички продават само реплики... Логиката е 6.
Аз веднага мога да позная дали един екран е оригинален по качеството на картината. Специално тук не е трудно. Така че колегата може да каже след като го монтира.


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#42

Да, всички извън официалните сервизи продават реплики. В западните държави ваички GSM сервизи, освен официалните ги държат араби, турци и т.н. Какво мислиш, че продават, оригинални части ли?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#43

Знам, че не знам в целия свят кой от къде би могъл да се сдобива с части, било то и оригинални на Самсунг. Ама ти може и да знаеш всичко, знам ли и аз.

И както казах - специално амолед за S8 лесно може да се види оригинален ли е или не.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#44

Иване в грешка си. Има продавачи които купуват нови телефони на едро и с преференциални цени и ги продават само и единствено на части. За това има оригинални дисплеи от неоторизирани продавачи.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#45

Здравейте,

Мой приятел който се занимава с ремонт на лаптопи го гледа(даже с нещо като микроскоп) и категоричен че дисплея е оригинален,тъй като и аз имах големи съмнения.
Проблема обаче остава с чуденето къде в София да го занеса, за да ми го монтират като хората....

Поздрави
Цитирай
#46

И арабите, и турците продават оригинални части. Поне тука в Белгия де.
Цитирай
#47

На тези хора в кръвта им е далаверата и мошеничеството, не вярвам да продават оригинални части. Другото е, че в развитите страни никой нормален човек не си носи телефона в такъв сервиз, а само в официални сервизи. В тези сервизи си носят телефоните бай Ганьовците, отишли там на гурбет. Хората там отдавна са възпитани да не търсят евтиното, а качественото.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#48

Най-обичам генерализациите. Всички там еди къде си продават ментаци.
Всички там еди къде си ходят само по официални сервизи.

В същото време аз лично се изненадах колко много сервизи за автомобили видях в Барселона за няколко дни, които не са фирмени. И имаха бая клиенти.

Що си мислите, че на запад с удоволствие хората си харчат парите и си берат парите от дърветата?

Аз лично също бих си занесъл телефона в официален сервиз, но както казах най-мразя някой да обобщава.
Щото 2006-а като бях в САЩ и казах на един американец откъде съм, той ми каза - а, там където си продавате децата ли. Щото беше чул, че някакви цигани си продавали децата. Тъпо е да се обобщава, а?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#49

Мисълта която прокарвам аз е че не бих се доверил на Али експрес и подобни за автентични части на каквото и да е. Мен лично ми се е случвало да поръчам 2бр. идентични продукта (никак евтини) получени с коренно различно качество. Така че е тото. Докато при официалните сервизи/вносители си закупуваш части с гарантиран произход. Също гаранцията си важи и подмяната е осигурена в същия сервиз. Доста по удобно е както и да го погледне човек. Та никой не обобщава. Виждам едно недоверие към не официални продавачи със съмнителна репутация, главно известни с евтините си реплики. Ще се радвам да оборят славата си, като запазят цените ниски!

Специално за дисплея ще се види колко е оригинален чак като светне. Даже и при произведените от Самсунг има колебания в качеството, както добре знаем, така че ще е интересно наистина. Но остава въпроса кой би се навил да го монтира?? Попита ли в официалните сервизи?

Редно е вече да започнем да ценим качеството и да отсяваме малките гаражи със съмнителни резултати. Дано всеки може да си го позволи!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#50

Ти го каза - да може да си го позволи.
В алиекспрес има много оригинални продукти, включително висококачествени на неизвестни марки, като Blitzwolf например.
А цените са много под тези в Европа.
Една фитнес гривна Xiaomi от официалния магазин в Алиекспрес не е оригинална ли? Или който и да е друг техен продукт?
Преди седмица ми пристигна CPL филтър за един от обективите ми. 38$ при цена около 60 евро в Амазон. Марка Hoya. 100% оригинален, защото сравнявам с друг филтър Hoya, който имам купен от фото магазин.

Аз много държа да купувам качествени стоки. За съжаление отдавна цената и марката не гарантират качество.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)