Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с телефон Note 2 след ъпдейт не тръгва Моля помогнете :(
#1

Здравей те
Имам проблем с телефона след тръгва ъпдейт ввъобще не тръгва. След рестарт първо стоя 20 39 мин на логото samsung а след това ми дава нещо от рода 
Cant mount efs system invalid argument
Мога да направя factory reset но не искам защото имам важна информация вътре в телефона
Сега седи само в download Mode режим
Как мога да го възстановя татак пе и информацията да не се загуби? 
Моля помогне..Sad(
Цитирай
Аксесоари
#2

Вариант ти е да пробваш с подходящата версия на Kies и опцията вътре за възстановяване . И да стискаш палци да мине .Цялото ти инфо обаче ще е загубено. Впредвид и грешката която ти дава може да нямаш и ИМЕИ (95% СИГУРНО). Ако не стане с него пробваш да подкараш телефона с Один 3.09 и последния официален ром който си ползвал. Информацията пайк ще е загубена, може да се наложи да възстановяваш Имен , но важното е да имаш работещ телефон.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

Виж как се работи с abd и fastboot и пробвай с тази команда adb backup -all
Цитирай
#4

Пробвах всичко което мога да пробвам.. С один 3 всичко тръгна но ми написа no pit partition и като прочетох повечко из нета се оказа че е от EMMC паметта...може и да се бъркам ...но доста хора които имат същия проблем и не са се справили.
Ще го нося на сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)