Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няколко питания за P9 Lite (обмислям покупка)
#1

Здравейте колеги. Идвам от далечния LG G3 стан. Тия дни обаче най-накрая ми дотегна от постоянния му лаг на това LG, абсурдно-смешния кратък живот на батерията и на половина работещия GPS. Една сносна камера дето имаше тоя телефон и уникално детайлен екран, от там нататък всичко беше провал. Не много отдавна преди него обаче имах Huawei P8 Lite, след него минах на Meizu MX4, та след него се падна да съм с LG-то.. и на практика от Huawei-а съм най-доволен. И сега мисля да се върна пак щото ми омръзна от бъгаво издялани "флагмани". Обмислям да взема един скромен P9 Lite втора ръка. но имам няколко въпроса преди това:

- GPS-а как се държи? Позиционира ли бързо? Случва ли се да загуби обхват?
- Доволни ли сте от камерата?
- Очаква ли се ъпдейт до Андроид 7?
- Звука от 3.5 изхода за слушалки все още ли е толкова слаб като на P8 Lite?
- Лайсната от страни протърква ли се лесно като на P8 Lite?

За батерията няма да питам, понеже в доста от темите изчетох, че изкарва по минимум 5 часа екран, което е една от главните причини да избера P9 Lite.

И благодаря за отговорите Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
Аксесоари
#2

лайсната не се изтърква, само сензора за пръсти се гланцира както клавиатура на компютър. Gps е на много добро ниво, обхвата на телефона зависи изцяло от операторите, но с губене на ммрежа съм нямал. Батерията е повече от страхотна за нещата, които предлага. Камерата е добра, но на ръчен режим може да прави повече от добра снимка, стига да можеш да работиш на ръчен режим., а за нощни снимки + статив... прави уникални снимки по-добре и от много прехвалени други модели. Учудващо гледам темите за ъпдейт.. че все още го подържат официално, макар вече да е на две години вече, а андроида последно беше 7 официален. Звука от слушалките е много добър само, че със слушалки на JBL от алкател айдол. Като цяло е много добър телефон, който все още е добър, а и се намират на около 180лв в добро състояние. Все пак най-добрия избор е с 3RAM

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#3

...и даже пиша от него Smile Ммм да.. бях забравил какво е да усещам под пръстите си гениално оптимизиран софтуер с мазно точещите се негови анимации, без капка лаг.. Веднага ги бутнах нa x1.5 от developer менюто и сега си имам смартфон с по-красиви и по-мазни анимации от на iPhone. Аз така обичам Smile Та.. добре дошъл съм ви в клуба.. пак Smile С 16GB бял хубавец Smile И благодаря за за изчерпателните отговори колега!

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#4

Аз съм бивш колега на p9 lite, имахме два.. просто минаме на по-добри от него, а винаги ще има и по-добри. Коя версия взе 2 или 3 рам.. какво състояние и на каква цена

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#5

16GB версия с 2GB RAM. Натупах го с всички нужни приложения и ги носи като бръмбар сламка, никакво замисляне. Имам чувството, че е не 2GB RAM ами 4 :Х Просто в сравнение с LG G3-ката тоя Lite ме шашка .. а и тук 64 битовия Кирин си казва тежката дума. Състоянието е добро, много запазен, почти нов си е, за 180 лева свален от 200 Big Grin

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#6

супер, много да те радва, а като дойде време за промяна, по възможност да си го запазиш... аз за моя малко съжалявам, че не го запазих

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)