Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Дойде днес ъпдейта.
Появи се една гадба вибрация на всяко отключване и заключване на телвфона. Не мога да открия как да я спра. Нещо свързано е с известията, но е супер досадно, да вибрира постоянно.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно си прибрал, но все пак:
Настройки>звук и вибрации
Другото е от всяко едно приложение имаш опция с какво да те известява. Имай предвид, че в тази версия има, за сега, бъгове с известията.
[Изображение: ea2c1b2c04889321ffe7c46e13c4991f.jpg]
Цитирай
#3

(2018-02-28, 12:29:59)predator_v_bg написа:  Най-вероятно си прибрал, но все пак:
Настройки>звук и вибрации
Другото е от всяко едно приложение имаш опция с какво да те известява. Имай предвид, че в тази версия има, за сега, бъгове с известията.
[Изображение: ea2c1b2c04889321ffe7c46e13c4991f.jpg]
На звук и вибрация няма опция да се спре вибрациата про отключване и заключване, а само при звънене. Аз не искам изцяло да я спирам. [Изображение: d9c6d194db8bd2bf93434feb30f82927.jpg]

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

(2018-02-28, 12:37:02)gramov написа:  На звук и вибрация няма опция да се спре вибрациата про отключване и заключване, а само при звънене. Аз не искам изцяло да я спирам. [Изображение: d9c6d194db8bd2bf93434feb30f82927.jpg]

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
В момента имам само тези известия, направил съм ги маловажни и пак бръмчи при всяко отключване - заключване. [Изображение: 49b45270d8786d293326bf58a29b7600.jpg]

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

И при мен се ъпна, не забелязвам извънредни вибрации, всичко си е според настройките
Цитирай
#5

Не знам какво стана, ама е супер досадно това вибриране. Сега натискам тук да пиша отговор и пак извибрирва. Като пиша в месинжър или друго, и изпратя писаното, пак извибрирва. Отврат е. Като спра изцяло вибрациата, вече не вибрира, обаче и каго ми звъни тел, пак не вибрира. Прерових сто пъти настройките, и пак не виждам какво да направя.
Оства да го ресетна вече, не знам какво да правя.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

На мен ми вибрира единствено, когато пускам репорт.
Пусни му едни фабрични но преди това си направи един back up.
Цитирай
#7

Има опция да се изключат тези вибрирания, кликваш и задържаш върху нотификацията, след това отиваш на известия и изключваш вибрирането за определената апликация. Оф уморих се, отключвам буутлоудъра и правя даунгреид към 7. Досадно е когато нещо работи на заден фон, показва известие.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#8

Да ви питам като правите ресет на телефона как най-лесно си беквате всички файлове и после най лесно си ги възстановявате?
Цитирай
#9

локалния бекъп трябва да е най-добре и да си копираш папката backup от папка miui
в Ми акаунта се пазят само приложенията без настройките, но за сметка на това се пазят настройки, call log, sms, безжични мрежи и т.н
в google акаунта би трябвало да е същото
Цитирай
#10

Здравейте,
аз съм нов във форум и наскоро си купих Ми 6. Направих си ъпдейта, който инсталира андроид 8 и нещата в телефона яко се ос**ха.
Имам проблеми с получаване на известията(messenger,viber) понякога няма звук при получаване на съобщение, анимацията е малко бъгава.
Дано го оправят скоро, иначе телефона е много добър за цената си.
Цитирай
#11

При ъпгрейд на android-a се препоръчва връщане на фабричните настройки
Цитирай
#12

(2018-03-06, 13:58:23)suffer написа:  При ъпгрейд на android-a се препоръчва връщане на фабричните настройки

Да направих връщане към заводски настройки, ефект нулев. Понякога получавам известия, понякога не. Надявам се да пуснат скоро упдейт и да оправят тези проблеми.
Цитирай
#13

Има си бъгове, които и аз се надявам скоро да оправят!
Цитирай
#14

Аз успях да сваля до Android 7, сега чакам стабилен ъпдейт да направя прехода към 8 , и след това мисля да заключа отново буутлоудъра на апарата.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#15

То има шанс да се заключи при ъпдейта.. Понр при 5-6 ставаше така.. Не знам за 6-7 как беше. Не помня с ми 5 какво правех тогава
Цитирай
#16

Ако си го сложиш с MIFlash и му дадеш да го заключи?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#17

Говоря за ОТА-та. Ми флаш заключва само под фастбуут. А аз флашвам през ЕДЛ
Цитирай
#18

Съгласен съм,ама нали иска да си го заключи.Значи е някакъв вариант Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#19

(2018-03-07, 06:34:33)gipso написа:  Съгласен съм,ама нали иска да си го заключи.Значи е някакъв вариант Wink

Когато излезе новата версия, ще го флашна по метода с фаусбут и miflash,  тогава ще заключа буутлоудъра.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#20

Здравейте колеги,
Срещам един дразнещ проблем..При провеждане на разговор нямам нито wi-fi нито мобилен нет! Не знам от версията на андроида ли е ( 8та ) , или ...?
Цитирай
#21

по принцип при разговор в България минаваш автоматично на 3G.
Но няма логика да спира wifi
Цитирай
#22

Да,знам че данните минават на 3g , но защо спира и wi-fi ? Факт е,че нямам нито мобилни нито вифи по време на разговор!
Цитирай
#23

щом спира wifi вероятно би спряло и блутуут - бъг от рома си е . репортвай всичко което видиш
Цитирай
#24

Не,блутуут-а не го спира. Защото аз говоря през блутуут слушалка и там проблеми нямам.
ПП: сега проверих,когато не ползвам блутуут слушалката всичко си е наред ! Проблема идва,когато и тя е свързана!
Цитирай
#25

Затова е. На една честота са блутуут и Wi-Fi - 2.4GHz.
A си има бъг с блутуута на орео.. Не знам защо спира мобилния нет обаче
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)