Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

(2018-03-29, 11:34:40)MapTo_D написа:  Е как ще не работи този трик, като аз точно по този начин ги спрях тия досадни известия и вече не ми излиза?

Ще направиш ли видео на цялата процедура?

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
Аксесоари
#52

Ами то да направя, но не знам как да го 'накарам' отново да се показва тая глупост като някой пише в месинджъра!? ?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#53

Колеги някой знае ли как се деактивира Гугъл търсенето? Като се плъзне пръста нагоре и се пуска!
Цитирай
#54

виж дали става от Settings - System apps - Search.
При китайския е така (съответно и xiaomi.eu)
Цитирай
#55

Благодаря ти много, но го няма в "системни приложение".
Цитирай
#56

Тогава при бутони и жестове?
Цитирай
#57

И там няма нищо.
Цитирай
#58

ами в такъв случай можеш да забраниш Google (ако не го ползваш) по метода през плей стор...

и се изчервам откъм идеи. Даже съм учуден как никой с Ми 6 не се е обадил още
Цитирай
#59

Аз съм с EU версията, не зная дали е така в останалите, но през системни приложения, най долу е search и от там влизам и махам Swipe Up.
       


другата алтернатива ми е като плъзна по екрана нагоре и излиза ей такова екранче:     

ако пипна "зъбното колелце" и пак там стигам в настройките.
Ако правилно съм разбрал за това става дума как се маха, или?
Цитирай
#60

Да, ама при глобалката явно не е така
Цитирай
#61

Някъде из форума видях, че колегата е с глобалната... надявах се поне да имат нещичко общо.
Все пак EU-то е базирано на китайския стейбъл, но...
Цитирай
#62

Цитат:Ако правилно съм разбрал за това става дума как се маха, или?

Да точно за това става въпрос, но при мен го няма.
Благодаря все пак!
Цитирай
#63

На глобалния с miui лънчера неможе да го махнеш.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#64

Някой намерил ли е как да се активира Media Volume Sync на MIUI? Става въпрос като закачиш БТ устройство и звука да се контролира еднакво и от устройството и от телефона, а не всяко да си има отделни нива за звука.

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#65

Колега аз съм с блутуут слушалка, и звука , когато + - , от бт. слушалката , се променя и звука на телефона.
Цитирай
#66

(2018-04-10, 12:14:29)predator_v_bg написа:  Колега аз съм с блутуут слушалка, и звука , когато +  -   , от бт. слушалката , се променя и звука на телефона.

Ползвам Anker Soundbuds Sport IE20 and JBL Clip & JBL Clip2 и никъде не ми се синкват слайдърите. Самосиндикално си е всичко. С куцото МИУИ 9.2.3.0 съм все още, но и преди на предните версии пак беше така.

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#67

Ми аз колега съм с последния Глобал стейбъл и при мен всичко се "синхронизира" . Тези дни ще ми пристигнат безжични слушалки на Анкер и ще ти кажа как е при тях положението.
Цитирай
#68

(2018-04-10, 16:37:12)predator_v_bg написа:  Ми аз колега съм с последния Глобал стейбъл и при мен всичко се "синхронизира" . Тези дни ще ми пристигнат безжични слушалки на Анкер и ще ти кажа как е при тях положението.
9.5.3.0?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#69

Да! Точно с тази версия съм.
Цитирай
#70

При мен още не идва тоя ъпдейт...

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#71

Здарвейте колеги!!Преди 2 дни ъпнах до Орео. Направих хард ресет и като че ли всичко си работи добре. Имам няколко питанки: Първо- аз използвам като основен браузър Hrome. Прави ми впечатление още от Нугата, че на Hrome му липсва бутон за начална страница. Така е и при Орео...няма го оня бутон дето е като къщичка и те връща на началната страница. Имам Samsung S7 там има бутон за начална страница. Сравнявам версиите на Hrome и на двата телефона са едни и същи, но на Mi6 браузъра Hrome няма бутон за начална страница. Втория ми въпрос- не откривам функцията, която позволява инсталирането на приложения от неизвестни източници. И третия ми въпрос, който не е пряко свързан с темата , но не намерих подходяща където да го задам....мога ли да се логна в http://en.miui.com с Mi профила, който е създаден на телефона без да създавам друг профил за сайта

xiaomi 13
Цитирай
#72

1. Не мога да помогна. Не използвам chrome
2. Settings - Additional settings - Privacy - там някъде имаш отметка за неизвестни източници
3. Можеш. Аз така се логвам
Цитирай
#73

(2018-06-08, 07:45:03)kalinaki написа:  Здарвейте колеги!!Преди 2 дни ъпнах до Орео. Направих хард ресет и като че ли всичко си работи добре. Имам няколко питанки: Първо- аз използвам като основен  браузър Hrome. Прави ми впечатление още от Нугата, че на Hrome му липсва бутон за начална страница. Така е и при Орео...няма го оня бутон дето е като къщичка и те връща на началната страница. Имам Samsung S7 там има бутон за начална страница. Сравнявам версиите на Hrome и на двата телефона са едни и същи, но  на Mi6 браузъра Hrome няма бутон за начална страница. Втория ми въпрос- не откривам функцията, която позволява инсталирането на приложения от неизвестни източници. И третия ми въпрос, който не е пряко свързан с темата , но не намерих подходяща където да го задам....мога ли да се логна в http://en.miui.com с Mi профила, който е създаден на телефона без да създавам друг профил за сайта

Колега прилагам скрииншоти дано ти помогнат за хром:
       

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#74

@kalinaki ако в посоченото меню от колегата @dp4u4umi6ev нямаш бутона за активация направи следното:
отвори chrome и полето, в което пишеш адресите копирай и постави 
Код:
chrome://flags#force-enable-home-page-button

ще ти зададе въпрос потвърди и от менюто намери: Force enable home page button и му дай enable.
Цитирай
#75

(2018-06-08, 12:59:55)Friz написа:  @kalinaki ако в посоченото меню от колегата @dp4u4umi6ev нямаш бутона за активация направи следното:
отвори chrome и полето, в което пишеш адресите копирай и постави 
Код:
chrome://flags#force-enable-home-page-button

ще ти зададе въпрос потвърди и от менюто намери: Force enable home page button и му дай enable.

   
и при мен го няма и нещо не успях да го изкарам
Big Grin  ще карам без бутон
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)