Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 6 System update известие? Nougat.
#1

Здравейте има ли начин да се махне известието за update (не искам да качвам Oreo още), защото постоянно седи и е много досадно, а никъде не намирам опция да го скрия, като го задържа ми вади опциите за известия, но не мога да го изключа от там има ли някакво друго решение?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
Аксесоари
#2

И мен ме дразни малко. За сега също не намирам начин да го махна, но пък да си стои там, ще свикна. Big Grin И все пак дано скоро пооправят Орео-то и да си ъпдейтна...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#3

(2018-03-01, 11:32:19)Legend написа:  Здравейте има ли начин да се махне известието за update (не искам да качвам Oreo още), защото постоянно седи и е много досадно, а никъде не намирам опция да го скрия, като го задържа ми вади опциите за известия, но не мога да го изключа от там има ли някакво друго решение?

Спри процеса, и няма да ти показва известието докато не си рестартираш телефона.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#4

Има и друг начин, вижте тук

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

(2018-03-02, 16:41:18)Be6i4 написа:  Има и друг начин, вижте тук
До колкото разбрах, телефона трябва да е с root. Или бъркам.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#6
Photo 

Ще използвам темата на колегата за да попитам....защо всеки път като рестартирам телефона ми излиза съобщение че сим картата ми не е активирана. Някой ще ми обясни ли за какво иде реч и налага ли се  да я активирам...някакви ползи от това и т.н.

xiaomi 13
Цитирай
#7

не е свързана с ми профила ти
Цитирай
#8

Нямам идея дали е свързана с профила ми, но ето за какво става въпрос[img][Изображение: Screenshot_2018-06-22-19-48-57-800_coman...732627.png][/img], и след като натисна се появява това[Изображение: Screenshot_2018-06-23-08-38-36-608_comxi...732798.jpg]. По нататък не съм продължавал.Трябва ли задължително да се асоцира с профила ми

xiaomi 13
Цитирай
#9

Следва изпращане на международен SMS и картата се асоцира с профила ти в MI. Периодично ще се синхронизират нещата там и ще се бекъпват, т.е. ако си преинсталираш системата от там ще можеш да си възстановиш SMS-ите, повикванията, контактите, картинки и снимки (ако са синхронизирани и те в MI облака), открий устройството... ей такива нещица. Не е задължително, но ще ти напомня всеки път че това не е наравено след рестарт. Smile ако си с 2 сим карти - 2 SMS-a...
[-] 1 потребител изказва благодарност на grigata за това мнение:
  • kalinaki
Цитирай
#10

Ясно....ще се наложи да го търпя след всеки рестарт, защото нямам намерение да пращам SMS. И без това синхронизирам всичко с чичо Гошо. Благодаря за разяснението.

xiaomi 13
Цитирай
#11

а ако задържиш на известието не ти ли дава да го спреш завинаги
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • kalinaki
Цитирай
#12

Да успях да му спра нотификейшъна. Не бях се замислял за това. Благодаря

xiaomi 13
Цитирай
#13

(2018-06-23, 12:47:39)suffer написа:  а ако задържиш на известието не ти ли дава да го спреш завинаги

При мен не може. Единственото решение е Force Close на Updater арр-а Smile

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#14

(2018-06-23, 12:34:21)kalinaki написа:  Ясно....ще се наложи да го търпя след всеки рестарт, защото нямам намерение да пращам SMS.

Един смс ( международен ) е 22ст. ( 18ст. без ддс поне при Ментел -А1 ) и изпращането му е еднократно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)