Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със връзка с блутут след ъпдейт
#1

Здравейте!!!

Вчера си ъпдейтнах телефона до Android 8 след ъпдейта не мога да пускам музика в колата от него. Връзва се, но не може да се пуска музика. Иначе може да се говори и музиката си върви както и инфо за песента, но нищо не звучи. Плеъра е Pioneer DEH-X5900BT

Някаква идея ?

MI6
Цитирай
Аксесоари
#2

с други устройства пробва ли?
просто за тест.
И освен идеите, които ползватели могат да ти дадат пусни репорт към xiaomi през вграденото приложение
Цитирай
#3

(2018-03-01, 11:43:46)suffer написа:  с други устройства пробва ли?
просто за тест.
И освен идеите, които ползватели могат да ти дадат пусни репорт към xiaomi през вграденото приложение

Пробвах с друг телефон redmi 4x, който е все още с андроид 7 и няма проблеми. Преди ъпдейта всичко беше наред.

MI6
Цитирай
#4

А след като ъпдейтна ресет на телефона направи ли колега? Big Grin
Цитирай
#5

(2018-03-02, 07:11:07)kostadinv написа:  А след като ъпдейтна ресет на телефона направи ли колега?  Big Grin

Не, не съм правил.

MI6
Цитирай
#6

Ресетнах същата работа Sad Правих и ъпдейт на Cd-то пак същата работа Sad

MI6
Цитирай
#7

Чакаш ъпдейт с фикс и през това време, ако имаш ми акаунт, репортни бъга за всеки случай
Цитирай
#8

Хора, наистина като виждате бъгове - репортвайте ги. Май яко се одрискаха с този ъпдейт, щом са го и свалили от сайта. Добре, че реших да изчакам аз.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#9

Доколкото разбрах не е свален дори
Цитирай
#10

Аз също съм с 8 и MIUI 9.5.3.0 и нямам проблем с блутут стрийминга, нито към колата нито към домашното кино..
Цитирай
#11

(2018-04-18, 18:54:42)kostadinv написа:  Аз също съм с 8 и MIUI 9.5.3.0 и нямам проблем с блутут стрийминга, нито към колата нито към домашното кино..

Аз съм с MIUI Global 9.2.3.0. И много ама много се дразня Sad

MI6
Цитирай
#12

(2018-04-19, 21:51:50)skaliente написа:  Аз съм с MIUI Global 9.2.3.0. И много ама много се дразня Sad

Слагай 9.5.3.0. Огромна разлика! аз изкарах поне месец с 9.2.3 и сега втора седмица съм нов човек! В темата за ъпдейтите бях пуснал един пост как се ъпдейтва лесно.

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#13

аз с 9.2.3 май изкарах 2-3 дни и скочих на 9.5.3... и след това на 9.5.6
Добре се държи телефона.

Ъпдейтнах от един фаил, който беше постнат тук... а снощи се "ъпдейтна" пак до 9.5.6 (а вече бях с него)
Така че, явно е пуснат и официално 9.5.6...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#14

Ъпдейтнах с 9.5.6.0 още като излезна, но същата хава Sad Пак нямам аудио през блутут Sad Към нищо не иска да тръгва.

MI6
Цитирай
#15

Аз ползвам блутут слушалки на Bose, нямам проблем със звука, всичко си работи. Може би трябва да преинсталираш апарата на чисто с версия 9.5.6.0

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#16

Аз също ползвам блутут слушалки и нямам никакъв проблем със звука, като изключим загубата ,от време на време, на данни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)